28.06.2016 11:12

„Star Trek: W nieznane” w ostatecznym zwiastunie

Otrzymaliśmy kolejny zwiastun obrazu Justina Lina osadzonego w jednym z bardziej znanych uniwersów spod znaku science fiction. Zobaczcie trailer „Star Trek: W nieznane”.

„Star Trek: W nieznane” w ostatecznym zwiastunie
foto: kadr z wideo

Obraz pokaże, jak Kapitan Kirk wraz z załogą USS Enterprise odbywa pięcioletnią misję, podczas której natyka się na złowrogą kosmiczną rasę dowodzoną przez demonicznego Kralla. Mogliśmy już zobaczyć zwiastun dzieła, przyszła jednak kolej na ten ostateczny. Zrobiła się na to najwyższa pora, gdyż film wejdzie do kin już 8 lipca 2016 roku. Na nasze ekrany trafi dwa tygodnie później, bo 22 lipca.

Pierwszy trailer obrazu krytykowany był za użycie w ścieżce dźwiękowej numeru Beastie Boys. Decydenci się tym jednak nie przejęli, gdyż tym razem podkład dla prezentowanych urywków filmu Justina Lina stanowi numer Rihanny.

Simon Pegg, który zagra Scotty'ego, wyznał jak ma się rozpoczynać „Star Trek: W nieznane”. Załoga Enterprise zostanie pokazana w trakcie drugiego roku swojej misji przewidzianej na pięć lat. W czasie pobytu w jednej z placówek Federacji bohaterowie zostają napadnięci przez Kralla granego przez Idrisa Elbę. Postacie zadadzą sobie w końcu kluczowe pytanie o to czy jest sens w scalaniu galaktyki przez Federację i czy przynosi to więcej dobrego, czy złego.

Zobaczcie ostateczny zwiastun „Star Trek: W nieznane”:

W rolach głównych wystąpią Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg, John Cho, Sofia Boutella oraz Idris Elba. Na ekranie pojawi się również Anton Yelchin, który zmarł przed premierą filmu 19 czerwca 2016 roku w wieku 27 lat.

Co do planów Justina Lina na przyszłość, to według plotek ma być reżyserem „Akiry” dla Warner Bros. Studio od lat próbuje doprowadzić do powstania aktorskiej wersji popularnej mangi. W roli reżysera widziano już Jaume'a Colleta-Serrę, który jednak został odsunięty od projektu. Spekulowano o tym, że Christopher Nolan zajmie się filmem, ale te doniesienia nie zostały nigdy potwierdzone.

Justin Lin prawdopodobnie będzie też twórcą „Kosmicznego meczu 2”, w którym wystąpi LeBron James. Wstępnie scenarzystą nowej historii o animowanych postaciach i świecie koszykówki miałby być Andrew Dodge. Z kolei producentem projektu od strony Warner Bros., Jon Berg („Mów mi Dave”).

Jak Wam się podoba ostateczny zwiastun „Star Trek: W nieznane”?

Robert Skowronski
Tagi: Star Trek Zwiastuny