Donald Glover twierdzi, że „Solo” będzie najbardziej rozrywkową ze wszystkich części „Star Wars”

Natalia Hluzow
21.02.2018 21:56
Donald Glover twierdzi, że „Solo” będzie najbardziej rozrywkową ze wszystkich części „Star Wars” Fot. kadr z filmu "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie"

Film o młodości Hana Solo ma opowiedzieć o przeszłości jednej z najbardziej uwielbianych filmowych postaci w historii, lecz przede wszystkim - jak zapowiada Donald Glover - ma dostarczyć widzom mnóstwa przyjemności i zabawy.

Nie od dziś wiadomo, że „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” to film o charakterze rozrywkowym. Phil Lord i Chris Miller, początkowi reżyserzy filmu, kładli tak duży nacisk na humorystyczne akcenty, że aż stracili przez to pracę. I choć Ron Howard został zatrudniony po to, by nieco wyważyć jego atmosferę i dopasować ją do ogólnego klimatu „Star Wars”, pozostawił tę historię lekką i pełną zawadiackiego humoru. Tak przynajmniej zapowiadają gwiazdy filmu o młodości Hana Solo. Paul Bettany, który wcieli się w główny czarny charakter, nazwał opowieść o młodym Hanie Solo zwariowaną komedią i filmem gangsterskim, zaś Donald Glover potwierdził te słowa, nazywając „Solo” najbardziej rozrywkowym ze wszystkich filmów „Star Wars”.

Donald Glover o filmie „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”

W rozmowie z dziennikarką Entertainment Tonight odtwórca roli młodego Lando Calrissiana wspomniał o tym, na co powinni nastawiać się widzowie, idąc na film o Hanie Solo. Jak powiedział:

Myślę, że jest o wiele bardziej rozrywkowy. Wszystkie Gwiezdne wojny są mocno rozrywkowe, ale myślę, że ten film… Wszyscy wiemy, co się wydarzy, wiemy, że oni nie zginą (…). Więc mogliśmy się o wiele bardziej bawić tą historią, niż w innych filmach. (…) Myślę, że ten film jest taką zabawną, letnią produkcją. Jestem nim naprawdę podekscytowany. Jest naprawdę spoko.

Słowa Glovera wydają się być dobrą wskazówką dla fanów gwiezdnej sagi, by nie nastawiali się na wielki film o kultowym bohaterze, lecz by potraktowali „Solo” jako lekką i przyjemną produkcję, którą zapewne będzie, jeśli tylko przestaniemy o niej myśleć przez pryzmat uwielbianej postaci stworzonej przez Harrisona Forda. Paradoksalne, ale prawdziwe. 

„Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” trafi na ekrany 25 maja 2018 roku. Idealnie, by spędzać przy nim beztroskie majowo-czerwcowe wieczory. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.