"Star Wars IX": Córka Carrie Fisher wystąpi we wspólnych scenach ze swoją zmarłą matką

24.05.2019 11:32
 "Star Wars IX": Córka Carrie Fisher wystąpi we wspólnych scenach ze swoją zmarłą matką Fot. Image supplied by Capital Pictur/Reporter

W IX epizodzie "Gwiezdnych Wojen" ponownie zobaczymy Leię Organę, w którą wcieliła się zamarła przed trzema laty Carrie Fisher. Córka aktorki - Billie Lourd, wystąpiła z matką we wspólnych scenach, o czym poinformował J.J. Abrams. 

Fani "Star Wars" oczekują z niecierpliwością na IX epizod, który będzie zakończeniem historii Skywalkerów. Mimo że wcielająca się w Leię Carrie Fisher zmarła pod koniec 2016 roku, jej bohaterka pojawi się w nadchodzącej części "Gwiezdnych Wojen". U jej boku wystąpi Billie Lourd - córka zmarłej aktorki. O wspólnym występie porucznik Connix i generał Organy i jego emocjonalnym znaczeniu opowiedział J.J. Abrams, który reżyseruje film.

"Gwiezdne wojny: Skywalker. odrodzenie" - Carrie Fisher i Billie Lourd we wspólnych scenach

Filmowiec rozmawiał z magazynem Vanity Fair, którego ostatni numer jest w większości poświęcony 9. części "Star Wars". O tym, że Fisher wystąpi w produkcji, wiadomo od dawna. Twórcy filmu skorzystali między innymi z niewykorzystanych materiałów, pochodzących z "Przebudzenia Mocy" i "Ostatnich Jedi". Jak Abrams skomentował wspólny występ Fisher i Lourd?

A więc w filmie są momenty, w których ze sobą rozmawiają. To są bardzo poruszające sceny. To momenty, w których Carrie jest tam i rzeczywiście czuję obecność czegoś nadprzyrodzonego, uduchowionego - no wiecie, klasyczna Carrie. To się musiało stać, ponieważ z jakiegoś powodu to działa. A nigdy nie pomyślałbym, że tak będzie. 

Wszystkie wspólne sceny Fisher z Lourd są bardzo emocjonujące dla widzów, którzy mają świadomość, że odtwórczyni Lei już nie żyje. Dzięki trzeciej trylogii "Gwiezdnych Wojen" fani aktorki mogą przez chwilę poczuć się, jakby Fisher wciąż przebywała pośród żywych. Generał Organa odegrała bardzo ważną rolę w "Ostatnich Jedi". Na szczęście Rianowi Johnsonowi udało się nakręcić niezbędne sceny przed jej śmiercią. Nie wiadomo, w jakim stopniu Leia wpłynie na fabułę filmu "Skywalker. odrodzenie". Nie wykluczone, że twórcy zdecydują się uśmiercić bohaterkę. 

Przeczytaj także

"Gwiezdne wojny: Skywalker. odrodzenie" - kiedy premiera? 

O tym, co czeka nie tylko Leię, ale również pozostałych bohaterów kosmicznej sagi przekonamy się za kilka miesięcy. Polska premiera filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. odrodzenie" została zaplanowana na 19 grudnia 2019 roku. Fani "Star Wars" muszą więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na debiut zakończenia historii o Skywalkerach. 

Zobacz też: Przeciek z planu "Star Wars 9" sugeruje, że ponownie zobaczymy bohaterów oryginalnej trylogii 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.