23.04.2019 12:56

"Star Wars: The Rise of Skywalker" - w filmie powróci nie tylko Imperator? Plotki mówią o innej ważnej postaci

Portal Making Star Wars podzielił się w trakcie Wielkanocy ciekawym doniesieniem - mianowicie w nadchodzącej produkcji ma powrócić kolejna bardzo znana postać z poprzednich filmów. UWAGA! W tekście mogą się znaleźć spoilery dotyczące filmu "Star Wars: The Rise of Skywalker". 

Star Wars VII
foto: kadr z filmu Star Wars: The Force Awakens

Według doniesień jednej z osób pracujących blisko z twórcami filmu, Harrison Ford rzekomo nagrał krótką scenę na potrzeby filmu "Star Wars: The Rise of Skywalker". W trakcie tej sekwencji partnerował mu Adam Driver, z którym Ford miał już przyjemność dzielić ekran w filmie "Przebudzenie mocy". Sprawę przybliżył redaktor Making Star Wars, który dokopał się do zakulisowych informacji potwierdzających udział Forda w IX Epizodzie. 

Harrison Ford powróci w Star Wars: The Rise of Skywalker?

Z różnorodnych źródeł dziennikarz dowiedział się m.in. o tym, że scena ma być swego rodzaju "interwencją" ze strony ojca Kylo Rena:

  • Główna sekwencja rozgrywa się między Adamem Driverem i Harrisonem Fordem (lub Kylo Renem i Hanem Solo)
  • Jedno ze źródeł określiło to "niespodziewaną interwencją" 
  • Źródło twierdzi, że sekwencja rozpoczyna się, gdy Kylo prosi spalony hełm Dartha Vadera o pokazanie mu ciemności 
  • W sprawę jest w pewien sposób zamieszany Luke Skywalker 
  • W dużym skrócie Han Solo mówi Benowi/Kylo, że jeszcze nie jest za późno, a jego ton jest pełen zrozumienia i przebacza swojemu synowi
  • Nie jest "duchem mocy", ale raczej częścią wizji lub snu, który wywołuje Luke Skywalker

Niestety nawet sam redaktor portalu MSW przyznał, że żaden z członków ekipy filmowej nie potwierdził wszystkiego, dlatego powyższe zestawienie jest jedynie "zbiorem informacji z różnych źródeł". Jedyne w czym wszyscy się zgadzają to fakt, że Harrison Ford pojawił się na planie i nagrał nowe sceny przeznaczone dla filmu "Star Wars: The Rise of Skywalker".

Mark Hamill
Mark Hamill
Przeczytaj także Mark Hamill uspokoił fanów "Star Wars". Luke Skywalker nie umarł jako dziewica

Star Wars: The Rise of Skywalker - data premiery

Kto wie, może powrót Imperatora będzie powiązany właśnie z wizjami Kylo Rena? Bardzo możliwe, że Palpatine będzie chciał przeciągnąć młodzieńca na ciemną stronę mocy, a wizja Hana Solo i duch mocy Luke'a będą go kierować w stronę światła? Wszystkiego dowiemy się już za kilka miesięcy, bowiem film "Star Wars: The Rise of Skywalker" trafi do kin już 15 grudnia 2019 roku. 

Tagi: News Star Wars Gwiezdne wojny: Epizod IX