Steven Seagal stanie ponad prawem

Robert Skowronski
04.08.2016 09:49
Steven Seagal stanie ponad prawem Fot. kadr z filmu

Kochaliście, gdy Nico Toscani kilkoma kopniakami kładł na ziemię bandę oprychów? Będziecie to mogli przeżyć jeszcze raz.

Jeden z największych herosów kina kopanego, niekwestionowany mistrz akcyjniaków i sensacyjniaków niższej klasy. Steven Seagal już rzadziej pojawia się na ekranie, ale zawsze możemy być pewni, że danego roku otrzymamy przynajmniej jeden tytuł z jego udziałem. Nowym projektem, przy którym pracuje aktor jest „Nico - ponad prawem 2”.

Obraz w reżyserii Andrewa Davisa z 1988 roku opowiadał o wyrzuconym z policji stróżu prawa prowadzącym prywatne śledztwo w sprawie nielegalnej organizacji. Produkcją sequela zajmie się studio gwiazdora, Steamroller Productions. Informację o planach dotyczących nakręcenia filmu podał Richard Woodie Mister ze wspomnianej firmy producenckiej:

Steven i ja pracujemy nad „Ponad prawem 2” - Nico powrócił z zemstą.

O „Nico - ponad prawem 2” poinformował również sam aktor, który wróci do tytułowej roli:

W oryginale na ekranie oprócz Seagala pojawili się też Pam Grier oraz Sharon Stone, czy też Henry Silva. Nie wiadomo czy ktokolwiek z wymienionych aktorów powróci po blisko 30 latach do swojej roli. Sam projekt jest dopiero we wczesnej fazie produkcji - tym samym nie wiemy kiedy miałby być gotowy, ani o czym tym razem będzie opowiadać fabuła.

Dla tych, których ominęła złota era VHS-ów, przedstawiamy zwiastun kultowego dzieła kina kopanego lat 80.:

W maju 2015 roku ogłoszono, że Steven Seagal wystąpi w filmie „End of a Gun”. Reżyserem został Keoni Waxman, z którym aktor pracuje od wielu lat. Od ponad roku nie otrzymaliśmy nowych informacji na temat projektu mającego opowiadać o byłym agencie ATF, który na parkingu widzi atakowaną kobietę. Ratując ją jednocześnie pozbawia życia napastnika. Przez to grozi mu śledztwo o zabójstwo. Zostaje zmuszony do tego, aby pomóc ukraść kobiecie 2 miliony dolarów, aby zapewnić sobie wolność. To jednak prowadzi do jeszcze większych tarapatów.

Fani Stevena Seagala nie mają jednak na co narzekać, tylko 2016 rok przyniósł takie obrazy z udziałem aktora, jak „Snajper: Reguły wojny” czy „Code of Honor”.

Cieszycie się, że powstanie „Nico - ponad prawem 2”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.