„Stranger Things” 2 we własnym talk-show. Czym jest „Stranger Things Beyond”?

Sergiusz Kurczuk
27.10.2017 12:04
„Stranger Things” 2 we własnym talk-show. Czym jest „Stranger Things Beyond”? Fot. Netflix/YouTube

Drugi sezon „Stranger Things” nie skończy się na ostatnim odcinku. Platforma Netflix przygotowała 7-odcinkowy program, w którym prowadzący będzie rozmawiał z aktorami i twórcami serialu na temat wydarzeń, które miały miejsce w nowej serii.

Należysz do tak zwanych „binge-racerów”? Jeśli tak, to długo nie nacieszysz się 2 sezonem „Stranger Things”. Ale nie martw się. Netflix postanowił sprawić fanom swojej produkcji niespodziankę. Jak donosi The Hollywood Reporter, na platformie pojawi się 7-odcinkowy talk-show zatytułowany „Stranger Things Beyond”. Program będzie dostępny wraz z premierą 2. sezonu serialu, czyli będzie można oglądać go od 27 października 2017 roku. 

Show poprowadzi Jim Rash, amerykański komik, aktor i scenarzysta, który pracował po obydwu stronach kamery, przy wielu produkcjach kinowych i telewizyjnych. Wraz z zaproszonymi do wystylizowanego na pokój z lat 80. studia gośćmi, będzie zagłębiał się w szczegóły każdego odcinka nowej serii „Stranger Things”. Dzięki dokładnym analizom prześledzimy szczegółowo najważniejsze wątki i zmiany, które pojawiły się w drugiej serii.

Jako goście pojawią się twórcy serialu Ross i Matt Duffer, producent wykonawczy Shawn Levy oraz aktorzy, którzy wcielili się w głównych bohaterów. Na ekranie zobaczymy zarówno młode gwiazdy jak i trochę starszych artystów. Wystąpią: Millie Bobby Brown, Sean Astin, Linnea Berthelsen, Natalia Dyer, Brett Gelman, David Harbour, Randy Havens, Charlie Heaton, Joe Keery, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Dacre Montgomery, Paul Reiser, Noah Schnapp, Sadie Sink oraz Finn Wolfhard. W sieci pojawiła się zapowiedź „Stranger Things Beyond”. 

To nie pierwsza tego typu produkcja. Wokół innych seriali również pojawiły się różnego rodzaju dodatki, które pozwalają fanom dłużej nacieszyć się ulubioną serią, podejrzeć kulisy jej powstawania oraz posłuchać co do powiedzenia mają twórcy. Swój program ma między innymi serial „The Walking Dead” oraz „Gra o tron”. Drobna uwaga. Twórcy „Stranger Things Beyond” uczulają widzów na to, że program należy oglądać dopiero po obejrzeniu całego 2. sezonu serialu. Inaczej zamiast „Stranger Things”, dostaniesz „Spoiler Things”...

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.