"Strażnicy Galaktyki 2": James Gunn wskazał scenę, w której ukrył setki Easter eggów

28.04.2020 13:18
"Strażnicy Galaktyki 2": James Gunn wskazał scenę, w której ukrył setki Easter eggów Fot. Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

"Strażnicy Galaktyki 2" nie są wyjątkiem i zawierają wiele rożnego rodzaju ukrytych odniesień. Reżyser James Gunn postanowił ułatwić widzom poszukiwania i wskazał, gdzie znajdują się prawdziwa kopalnia Easter eggów.

Każdy fan Marvela doskonale wie, że nieodzowną częścią filmów MCUEaster eggi - zarówno te odnoszące się do komiksów, innych filmów o superbohaterach, jak i całej popkultury. Mistrzem ukrywania smaczków jest James Gunn, który stworzył "Strażników Galaktyki". Seria jest prawdziwym wyzwaniem dla poszukiwaczy Easter Eggów. Reżyser postanowił trochę pomóc fanom.

"Strażnicy Galaktyki 2" - gdzie są ukryte Easter eggi?

Chociaż pierwsza część "Strażników Galaktyki" powstała w 2014 roku, wciąż nie odkryto wszystkich Easter eggów ukrytych w filmie. Nie inaczej jest w przypadku kontynuacji z 2017 roku. Najwidoczniej James Gunn postanowił zlitować się nad ludźmi, którzy w każdej wolnej chwili oglądają jego filmy klatka po klatce w poszukiwaniu ukrytych wiadomości, dla tych, którzy wiedzą, o co chodzi.

Przeczytaj także

Na Twitterze filmowca pojawił się wpis, w którym Gunn zdradził, w której scenie "Strażników Galaktyki 2" można znaleźć wiele nieodkrytych jeszcze Easter eggów.

Na tej kupie czaszek zamordowanych dzieci Ego są TONY Easter eggów.

Powyższa informacja pojawiła się podczas zabawy #QuarantineWatchParty, w ramach której Gunn oglądał swój film wraz z fanami i dzielił się ciekawostkami na Twitterze. Wygląda na to, że poszukiwanie Easter eggów w wyżej wspomnianej scenie, będzie jak szukanie igły w stogu siana. W kluczowym momencie filmu poznajemy prawdę o ojcu Star-Lorda (Chris Pratt) - niemal boskiej istocie zwanej Ego (Kurt Russell). Celestial wędrował po wszechświecie, zapładniając samice różnych gatunków, w celu stworzenia potomka dorównującego mu mocą, przy okazji planując zagładę istot, uważanych przez niego za niższe formy życia. Tak powstał Peter Quill.

Przeczytaj także

Star-Lord w pewnym momencie odkrywa, że wewnątrz planety swojego ojca znajduje się jaskinia wypełniona setkami szkieletów. Szybko okazuje się, że Ego mordował własne potomstwo, którym był srodze rozczarowany. Zwłoki dzieci ukrywał w pieczarze.

Przeczytaj także

Jakie postacie z komiksów lub innych filmów pojawiają się w tej scenie? Być może bystroocy fani wkrótce podzielą się swoimi znaleziskami.

Przeczytaj także

"Strażnicy Galaktyki 3" - kiedy premiera?

Obecnie Gunn kończy pracę nad filmem dla konkurencji - nową wersją "Suicide Squad" z Margot Robbie w roli głównej. Zdjęcia do "Strażników Galaktyki 3" ruszą mniej więcej w połowie 2021 roku, ponieważ "Suicide Squad 2" trafi do kin 6 sierpnia 2021. Gunn będzie musiał działać bardzo sprawnie, ponieważ wyznaczono już datę premiery "Strażników Galaktyki 3" na lato 2022, co oznacza, że zdjęcia powinny zostać zakończone na początku 2021. W pytaniu od fana Gunn wyznał, że na razie pandemia koronawirusa, nie koliduje z planami dotyczącymi zdjęć do "Strażników Galaktyki 3", więc fani serii mogą spać spokojnie.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Strażnicy Galaktyki": fan po 5 latach odkrył zaszyfrowaną wiadomość w filmie Marvela

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.