"Strażnicy Galaktyki 3". Czy Elizabeth Debicki powróci do obsady sequela?

08.09.2020 11:33
"Strażnicy Galaktyki 3". Czy Elizabeth Debicki powróci do obsady sequela? Fot. Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Aktorka Elizabeth Debicki ma nadzieję, że jej postać powróci w trzeciej części "Strażników Galaktyki". Czy rzeczywiście tak się stanie?

Na trzecią odsłonę "Strażników Galaktyki" musimy jeszcze poczekać. Okazuje się, że czekają na nią również aktorzy, którzy wystąpili w poprzedniej części hitu Marvela, między innymi Elizabeth Debicki, która ma nadzieję na powrót do serii.

"Strażnicy Galaktyki 3" - Elizabeth Debicki w obsadzie filmu?

Każdy, kto oglądał drugą część "Strażników Galaktyki" zapewne pamięta Ayeshę - postać, która pojawiła się na ekranie przez kilka minut, ale dała fanom Marvel Comics nadzieję, na zobaczenie na dużym ekranie Adama Warlocka.

Przeczytaj także

Wcieliła się w nią gwiazda filmu "Tenet", a niedługo "The Crown". Aktorka pojawiła się na początku filmu, a następnie powróciła w jednej z licznych scen po napisach. Jeżeli Warlock naprawdę zadebiutuje w nadchodzącym sequelu filmu Jamesa Gunna, to zapewne powróci i grana przez Debicki Ayesha. Aktorka wyraziła chęć powrotu w rozmowie z ComicBook.com podczas promocji najnowszej produkcji Christophera Nolana.

Chcę tego. Kocham Ayeshę. Właściwie naprawdę dobrze się bawiłam, grając tę postać i bardzo dobrze wspominam pracę nad tym filmem i obcowanie z całą ekipą i Jamesem. To była bardzo przyjemna praca. Więc mam nadzieję, że tak, wrócę do tej roli. Czasami już wyobrażam sobie jej złoty tron i jej złotą suknię, czekającą na mnie. Z przyjemnością powrócę, nawet jeśli to będzie tylko mały, sekundowy epizod.

Ayesha raczej nie zostanie nigdy główną przeciwniczką kosmicznych superbohaterów, ale istnieje bardzo duża szansa, że zobaczymy jej powrót w "Strażnikach Galaktyki 3". W końcu poniekąd jest matką filmowego Adama Warlocka. Nie należy też zapominać, że pała żądzą zemsty za zniewagę, której dopuściła się wesoła drużyna Star-Lorda. Zapewne władczyni rasy Sovereign będzie chciała się odpłacić pięknym za nadobne. 

Przeczytaj także

Na razie jednak trudno przewidywać, jak dalej potoczą się przygody Strażników Galaktyki. James Gunn jest obecnie pochłonięty pracą nad filmem dla konkurencji - odświeżoną wersją "Suicide Squad". Produkcja Warner Bros. będzie miała premierę latem 2021 roku, więc na "Strażników Galaktyki 3" jeszcze trochę poczekamy. Na razie nie wiadomo, kiedy film trafi do kin, ale stanie się to nie wcześniej niż w roku 2022.

Przeczytaj także

 

Zobacz też: "Strażnicy Galaktyki 3": James Gunn zapowiedział, że w kontynuacji nie powróci jeden z ulubionych bohaterów

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.