14.08.2019 14:46

"Strażnicy Galaktyki 3" doczekali się fanowskiego plakatu z Grubym Thorem

W sieci pojawił się wysokiej jakości fanowski plakat zapowiadający "Asgardzyków Galaktyki", czyli potencjalną kontynuację "Strażników Galaktyki". Jak będzie prezentowała się drużyna herosów w nowej wersji?

"Strażnicy Galaktyki 3" doczekali się fanowskiego plakatu z Grubym Thorem
foto: kadr z filmu "Avengers: Infinity War"/Disney

"Strażnicy Galaktyki 3" będą kontynuacją przygód Star-Lorda, Draxa, Mantis, Groota i Rocketa. Bohaterowie prawdopodobnie skupią się na poszukiwaniu Gamory, która w wyniku wydarzeń z "Avengers: Infinity War" i "Avengers: Endgame" jest obecnie "zaginiona". Pokłosiem tych dwóch filmów jest też fakt, iż do drużyny najprawdopodobniej dołączy Thor. Tak przynajmniej sugeruje finał "Endgame".

Strażnicy Galaktyki 3 doczekali się fanowskiego plakatu

W związku z tym, większość fanów zakłada, że Bóg Piorunów pojawi się w 3. części "Strażników...". Film mógłby wtedy użyć tytułu "Asgardczycy Galaktyki", który był już w komiksach. Z tej okazji pewien użytkownik Reddita o pseudonimie "postersroster" stworzył plakat promujący "Strażników Galaktyki 3". Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę nieźle. Zresztą zobaczcie sami:

thor
Foto: kadr z filmu "Avengers: Infinity War"
Foto: kadr z filmu "Avengers: Infinity War"
Przeczytaj także Czy 3. część "Strażników Galaktyki" nosić będzie tytuł "Asgardians of the Galaxy"? James Gunn skomentował sprawę

Niestety na kolejną część przygód Strażników przyjdzie nam poczekać aż do 2021 roku. Zanim bowiem James Gunn rozpocznie prace nad "Strażnikami Galaktyki 3" powoła do życia 2. część "Legionu Samobójców", który wejdzie do kin 6 sierpnia 2021 roku.

Zobacz także: "Strażnicy Galaktyki": fan po 5 latach odkrył zaszyfrowaną wiadomość w filmie Marvela

Tagi: News Strażnicy Galaktyki Marvel