20.08.2016 12:51

Strażnicy Galaktyki pojawią się w „Avengers: Infinity War”

Vin Diesel potwierdził, że w kolejnej odsłonie przygód Kapitana Ameryki i spółki wystąpią także postaci z serii „Guardians of the Galaxy”. Co jeszcze zdradził aktor?

Strażnicy Galaktyki pojawią się w „Avengers: Infinity War”
foto: Muszkieter Pejnta

Fani przygód Strażników Galaktyki mają kolejny powód do radości. W „Avengers: Infinity War” mają zagrać ich ulubieni bohaterowie. Taką informację podał podczas live streamu na swoim fanpage'u Vin Diesel. Aktor mówił wprawdzie o kolejnej części serii „xXx”, w której odgrywa rolę Xandera Cage'a, a która trafi do kin w styczniu 2017 roku, ale przy okazji zszedł także na temat dotyczący Marvela.

"

W przyszłym roku do kin wejdzie druga część „Strażników Galaktyki”. Na pewno pamiętacie to stare zdjęcie, na którym jestem w siedzibie Marvela, a za mną znajduje się plakat Avengersów? Wtedy to pewnie brzmiałoby niewiarygodnie, ale teraz będzie miało sens, skoro Strażnicy pojawią się w „Avengers: Infinity War” i to jest naprawdę niezwykle ekscytujące. "

W „Strażnikach Galaktyki” Vin Diesel podkładał głos pod postać Groota. Zdjęcie, o którym mówił znajduje się na jego facebookowym profilu.

Informacja jest o tyle ciekawa, że do tej pory zarówno Kevin Feige, James Gunn, jak i bracia Russo odmawiali potwierdzenia tych informacji mimo wielokrotnych próśb fanów. Jednak film „Strażnicy Galaktyki”, zrealizowany na podstawie serii komiksów Marvela, który pojawił się na ekranach kin w 2014 roku bardzo szybko zdobył ogromną popularność. Nic więc dziwnego, że producenci zdecydowali się na takie rozwiązanie.

Premiera „Avengers: Infinity War” została zaplanowana na maj 2018. Z kolei drugą odsłonę historii gwiezdnych outsiderów będzie można zobaczyć nieco wcześniej, bo już w kwietniu 2017.

Uważacie, że to dobry pomysł? 

Justyna Kierzkowska
Tagi: News Avengers Strażnicy Galaktyki