27.06.2016 10:29

Stwórz czaszkę z „Legionu samobójców”

Nie zachęcamy do tego, aby wzorować się na bohaterach „Legionu samobójców”. Zawsze jednak można stworzyć swój awatar z czaszką, jak te na materiałach promujących film.

Stwórz czaszkę z „Legionu samobójców”
foto: squadyourself.suicidesquad.com

Pokazywaliśmy już plakaty nadchodzącego dzieła Davida Ayera. To właśnie do tych konceptów odwołuje się edytor, w którym możecie spersonalizować czaszkę i ustawić jako swój awatar w serwisach społecznościowych.

Podobnych rzeczy mogliśmy już dokonać tworząc własną Atomówkę czy herb, jak ten z „Gry o tron”. Przyszła pora na kolejną zabawę. Na początku musimy zdecydować czy edytor sam ma nam zaproponować gotowy awatar, czy też my chcemy takowy zrobić. Zaczynamy od kształtu czaszki - do wyboru jest 12 rodzajów.

Gdy już tego dokonamy zaczyna się prawdziwa frajda, gdyż mamy szeroki dostęp do różnych opcji upiększenia czaszki. Możemy wybrać, jakimi oczami będzie na nas patrzyła, co będzie znajdować się na jej głowie, dostępny jest też wybór nosa i ust. Fryzurę (25 różnych) możemy również pokolorować, na któryś z 12 dostępnych kolorów. Wygląda to tak:

111

Kolejny krok to dobór zarostu lub tatuaży na czaszce, a także tego czy nosi ona okulary, nakrycie głowy lub rodzaj naszyjnika. Później pozostaje już nadanie jej imienia, umieszczenie w odpowiedniej ramce (6 rodzajów tła) i podzielenie się swoim dziełem w mediach społecznościowych lub zapisanie go jako pliku na dysku. Kreator dostępny jest pod adresem squadyourself.suicidesquad.com.

Zobaczcie jakie czaszkowe cuda można zdziałać:

„Legion samobójców” trafi do kin 5 sierpnia 2016 roku. Obraz Davida Ayera mogliśmy zobaczyć w 1. udostępnionym zwiastunie, a także w zapowiedzi z utworem „Bohemian Rhapsody” z repertuaru Queen oraz w humorystycznych spotach telewizyjnych. Spodziewano się, że film wejdzie na ekrany z kategorią wiekową R, „Legion samobójców” oficjalnie otrzymał jednak odznaczenie PG-13.

Jak wyglądają Wasze „czaszki samobójców”?

Robert Skowronski
Tagi: Suicide Squad