04.04.2016 13:43

Stwórz własną Atomówkę

I Ty możesz być jak Bajka, Bójka i Brawurka! Cartoon Network udostępnił edytor, w którym można stworzyć Atomówkę upodobniając ją do siebie.

Stwórz własną Atomówkę
foto: materiały prasowe

Nie potrzeba do tego cukru, słodkości ani różnych śliczności. Wystarczy komputer, myszka i parę kliknięć. Na stronie powerpuffyourself.com możecie dać ponieść się swojej wyobraźni przy tworzeniu postaci. Wykreować można zarówno swoją podobiznę, jak i ulubionego muzyka czy członka rodziny. Po prostu kogo dusza zapragnie.

Co prawda Atomówki są dziewczynkami, jednak w edytorze postaciom można przyprawić również zarost. Program jest także poprawny pod względem politycznym, gdyż daje możliwość wyboru koloru skóry tworzonej postaci. Oto przykładowy model, a jednocześnie szybkie spojrzenie na możliwości dostępne w edytorze:

1

Własną Atomówkę można wpasować we wcześniej przygotowane tła, te też dostępne są w wersji animowanej. Stworzono także szeroki wachlarz akcesoriów, spośród których można wybierać elementy, które postać będzie dzierżyć w dłoni. Wykreowany bohater lub bohaterka może zostać przemieniony w zdjęcie profilowe na Facebooku, tapetę na pulpit komputera, a także gif:

2

Edytor został stworzony z okazji tego, że Atomówki po 11 latach przerwy powrócą na antenę Cartoon Network. Widzowie w Stanach Zjednoczonych przekonają się o ich nowych przygodach już 4 kwietnia 2016 roku. W Polsce dziewczynki pojawią się w telewizji 23 kwietnia 2016. Wówczas stacja wyemituje dwa pierwsze epizody jeden po drugim. Premierowe odcinki będzie można oglądać w weekendy o 8:30, a powtórki o godzinie 19:00.

Za nowe „Atomówki” będzie odpowiadać Craig McCracken, twórca oryginalnych serii. Głosy Bójce, Bajce i Brawurce podkładały wcześniej odpowiednio: Cathy Cavadini, Tara Strong i Elizabeth Daily. Tym razem są to już inne aktorki: Natalie Palamides, Kristen Li oraz Amanda Leighton. Powróci za to Tom Kenny jako narrator i burmistrz Tonwsville.

Jeżeli czekacie na premierę serialu, to możecie zobaczyć pierwsze fragmenty nowych odcinków, w których widać, że bohaterki przeszły małą metamorfozę. Nick Jennings, producent wykonawczy serii, wyznał czym zostały podyktowane te delikatne zmiany:

"

Rozumiemy, że nasza dzisiejsza widownia jest inna, podobnie jak sposób, w jaki opowiadamy historię, dlatego staramy się, żeby postacie były nieco bardziej szczegółowe i realistyczne. "

Jak wyglądają stworzone przez Was Atomówki?

Robert Skowronski
Tagi: Atomówki