Stwórz własną Atomówkę

Robert Skowronski
04.04.2016 13:43
Stwórz własną Atomówkę Fot. materiały prasowe

I Ty możesz być jak Bajka, Bójka i Brawurka! Cartoon Network udostępnił edytor, w którym można stworzyć Atomówkę upodobniając ją do siebie.

Nie potrzeba do tego cukru, słodkości ani różnych śliczności. Wystarczy komputer, myszka i parę kliknięć. Na stronie powerpuffyourself.com możecie dać ponieść się swojej wyobraźni przy tworzeniu postaci. Wykreować można zarówno swoją podobiznę, jak i ulubionego muzyka czy członka rodziny. Po prostu kogo dusza zapragnie.

Co prawda Atomówki są dziewczynkami, jednak w edytorze postaciom można przyprawić również zarost. Program jest także poprawny pod względem politycznym, gdyż daje możliwość wyboru koloru skóry tworzonej postaci. Oto przykładowy model, a jednocześnie szybkie spojrzenie na możliwości dostępne w edytorze:

1 Fot. foto: powerpuffyourself.com

Własną Atomówkę można wpasować we wcześniej przygotowane tła, te też dostępne są w wersji animowanej. Stworzono także szeroki wachlarz akcesoriów, spośród których można wybierać elementy, które postać będzie dzierżyć w dłoni. Wykreowany bohater lub bohaterka może zostać przemieniony w zdjęcie profilowe na Facebooku, tapetę na pulpit komputera, a także gif:

2 Fot. foto: powerpuffyourself.com

Edytor został stworzony z okazji tego, że Atomówki po 11 latach przerwy powrócą na antenę Cartoon Network. Widzowie w Stanach Zjednoczonych przekonają się o ich nowych przygodach już 4 kwietnia 2016 roku. W Polsce dziewczynki pojawią się w telewizji 23 kwietnia 2016. Wówczas stacja wyemituje dwa pierwsze epizody jeden po drugim. Premierowe odcinki będzie można oglądać w weekendy o 8:30, a powtórki o godzinie 19:00.

Za nowe „Atomówki” będzie odpowiadać Craig McCracken, twórca oryginalnych serii. Głosy Bójce, Bajce i Brawurce podkładały wcześniej odpowiednio: Cathy Cavadini, Tara Strong i Elizabeth Daily. Tym razem są to już inne aktorki: Natalie Palamides, Kristen Li oraz Amanda Leighton. Powróci za to Tom Kenny jako narrator i burmistrz Tonwsville.

Jeżeli czekacie na premierę serialu, to możecie zobaczyć pierwsze fragmenty nowych odcinków, w których widać, że bohaterki przeszły małą metamorfozę. Nick Jennings, producent wykonawczy serii, wyznał czym zostały podyktowane te delikatne zmiany:

Rozumiemy, że nasza dzisiejsza widownia jest inna, podobnie jak sposób, w jaki opowiadamy historię, dlatego staramy się, żeby postacie były nieco bardziej szczegółowe i realistyczne.

Jak wyglądają stworzone przez Was Atomówki?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.