Stwórz własny herb z „Gry o tron”
Robert Skowronski
20.04.2016 11:30
Stwórz własny herb z „Gry o tron” Fot. jointherealm.com

Choć bohaterowie „Gry o tron” nie mają łatwego życia, a śmierć czyha na nich na każdym kroku, to i tak chciałoby się być częścią ich świata. Przynajmniej połowicznie stało się to możliwe.

Wszystko za sprawą kreatora rodowych herbów zakorzenionych w estetyce znanej z serialu HBO. Nikt z nas nie należy ani do Starków, ani do Lannisterów. Być może ktoś jest z tych Czartoryskich albo innego rodu i ma już swój herb, a jeżeli tak nie jest to może się pocieszyć tym stworzonym na stronie jointherealm.com.

Dostępne są dwie opcje - możemy sami zająć się kolorystyką, tłem, obramowaniem i ikoną lub pozwolić, aby kreator sam wytworzył herb z naszym nazwiskiem. Gotową grafikę możemy następnie udostępnić na swoim profilu na Facebooku albo ustawić ją jako zdjęcie profilowe. To podobna akcja do tej, z jaką mieliśmy do czynienia przy okazji promocji „Atomówek”.

Zobaczcie jak wygląda opisywany edytor:

1 Fot. foto: jointherealm.com

Kilka kliknięć i szpan w królestwie oraz posłuch wśród mieszczan murowany! To też kolejny umilacz czasu przed premierą 6. sezonu serialu, która została ustalona na 24 kwietnia 2016 roku. Czas oczekiwania jest coraz krótszy i będziemy mogli się w końcu przekonać o fabule 10 nadchodzących odcinków. Pamiętajmy, że kolejne serie „Gry o tron” będą już krótsze.

Nowa porcja epizodów została zapowiedziana kilkoma materiałami udostępnionymi przez HBO. Widzieliśmy już wideo z Aryą Stark, zwiastun, materiał z planu, czy fragment sceny z odcinka „The Red Woman”. W ostatnim z wymienionych oglądaliśmy Davosa, który czuwał wraz z wilkorem przy ciele Jona Snowa. Do pomieszczenia próbowali wtargnąć członkowie Nocnej Straży – przeciwnicy Snowa. Davos dzierżący w dłoni miecz mówił, że nigdy nie był wielkim wojownikiem. Grający go Liam Cunningham opowiedział o udziale Kita Haringtona w nadchodzących odcinkach:

Zagrał dobre zwłoki. To trudna robota, zagrać martwe ciało. Szczególnie podczas długich scen. Po prostu wtedy nie możesz oddychać i jesteś zupełnie zapomniany przez resztę. Nikt o tobie nie mówi, chodzą obok ciebie - to bardzo dziwna dynamika.

Nie można jednak wykluczyć, że Jon Snow powstanie z martwych i tym samym ulubieniec fanów powróci na ekran.

Jak wyglądają stworzone przez Was herby?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.