20.04.2016 11:30

Stwórz własny herb z „Gry o tron”

Choć bohaterowie „Gry o tron” nie mają łatwego życia, a śmierć czyha na nich na każdym kroku, to i tak chciałoby się być częścią ich świata. Przynajmniej połowicznie stało się to możliwe.

Stwórz własny herb z „Gry o tron”
foto: jointherealm.com

Wszystko za sprawą kreatora rodowych herbów zakorzenionych w estetyce znanej z serialu HBO. Nikt z nas nie należy ani do Starków, ani do Lannisterów. Być może ktoś jest z tych Czartoryskich albo innego rodu i ma już swój herb, a jeżeli tak nie jest to może się pocieszyć tym stworzonym na stronie jointherealm.com.

Dostępne są dwie opcje - możemy sami zająć się kolorystyką, tłem, obramowaniem i ikoną lub pozwolić, aby kreator sam wytworzył herb z naszym nazwiskiem. Gotową grafikę możemy następnie udostępnić na swoim profilu na Facebooku albo ustawić ją jako zdjęcie profilowe. To podobna akcja do tej, z jaką mieliśmy do czynienia przy okazji promocji „Atomówek”.

Zobaczcie jak wygląda opisywany edytor:

1

Kilka kliknięć i szpan w królestwie oraz posłuch wśród mieszczan murowany! To też kolejny umilacz czasu przed premierą 6. sezonu serialu, która została ustalona na 24 kwietnia 2016 roku. Czas oczekiwania jest coraz krótszy i będziemy mogli się w końcu przekonać o fabule 10 nadchodzących odcinków. Pamiętajmy, że kolejne serie „Gry o tron” będą już krótsze.

Nowa porcja epizodów została zapowiedziana kilkoma materiałami udostępnionymi przez HBO. Widzieliśmy już wideo z Aryą Stark, zwiastun, materiał z planu, czy fragment sceny z odcinka „The Red Woman”. W ostatnim z wymienionych oglądaliśmy Davosa, który czuwał wraz z wilkorem przy ciele Jona Snowa. Do pomieszczenia próbowali wtargnąć członkowie Nocnej Straży – przeciwnicy Snowa. Davos dzierżący w dłoni miecz mówił, że nigdy nie był wielkim wojownikiem. Grający go Liam Cunningham opowiedział o udziale Kita Haringtona w nadchodzących odcinkach:

"

Zagrał dobre zwłoki. To trudna robota, zagrać martwe ciało. Szczególnie podczas długich scen. Po prostu wtedy nie możesz oddychać i jesteś zupełnie zapomniany przez resztę. Nikt o tobie nie mówi, chodzą obok ciebie - to bardzo dziwna dynamika. "

Nie można jednak wykluczyć, że Jon Snow powstanie z martwych i tym samym ulubieniec fanów powróci na ekran.

Jak wyglądają stworzone przez Was herby?

Robert Skowronski
Tagi: Gra o tron