"Suicide Squad 2" - James Gunn pokazał zdjęcie scenariusza filmu

03.10.2019 15:30
"Suicide Squad 2" - James Gunn pokazał zdjęcie scenariusza filmu Fot. kadr z filmu Suicide Squad

Na Instagramie Jamesa Gunna pojawiło się zdjęcie scenariusza do filmu Warner Bros. "Suicide Squad 2". Pojawiły się tez nowe informacje na temat produkcji.

Filmy Warner Bros. na podstawie komiksów DC zaczynają wychodzić na prostą po sukcesie "Aquamana" i "Shazama!". Obecnie trwają prace nad próbą naprawienia serii "Suicide Squad". Drugą częścią produkcji zajął się James Gunn, który niebawem rozpocznie zdjęcia do produkcji. Reżyser pochwalił się w sieci zdjęciem scenariusza filmu.

"Suicide Squad 2" - James Gunn pokazał scenariusz filmu

Po wyrzuceniu Gunna z Marvel Studios przedstawiciele Warner Bros. postanowili zaangażować filmowca do pracy nad nową wersją "Suicide Squad". Biorąc pod uwagę charakter komiksowej grupy zreformowanych złoczyńców, twórca "Strażników Galaktyki" wydawał się idealnym kandydatem. Wszystko wskazuje na to, że Gunn stworzy naprawdę interesujący film. Produkcja rozpocznie się już niebawem. W sieci pojawiło się bowiem zdjęcie gotowego scenariusza drugiej części "Suicide Squad".

Na fotografii widzimy jedynie pomarańczową stronę tytułową scenariusza. W opisie posta pojawił się jednak hasztag, który może sugerować, jaki utwór usłyszymy w ścieżce dźwiękowej filmu. Chodzi o "Blitzkrieg Bop" zespołu Ramones, na który wskazuje #HeyHoLetsGo. Gunn słynie ze swojego zamiłowania do muzyki, więc fani twórcy od dawna zastanawiają się, jakie hity usłyszą podczas seansu nowego "Suicide Squad".

Przeczytaj także

To nie jedyna nowa informacja dotycząca nadchodzącej produkcji. Gunn pod koniec września 2019 roku ujawnił pełną obsadę filmu. Problem jest jednak taki, że nie do końca wiadomo, w kogo wcielą się aktorzy. Wśród gwiazd pojawił się Idris Elba, któremu wróżono już przejęcie roli Deadshota, w którego wcielił się Will Smith. Były też plotki, że Elba zagra Bronze Tigera. Jednak twórcy The Weekly Planet Podcast mają własny pomysł na rolę aktora - Vigilante.

1 Fot. foto: Vigilante: Southland #1

W komiksach tym pseudonimem posługiwało się wiele osób. Najsłynniejszym był Vincent Sobel, ale obecnie jako Vigilante działa były sportowiec Donald Fairchild. Czy te przypuszczenia się sprawdzą? Przekonamy się za jakiś czas.

Przeczytaj także

"Suicide Squad 2" - kiedy premiera?

Na nowe przygody zreformowanej grupy superłotrów przyjdzie nam jeszcze poczekać. W filmie wystąpią Margot Robbie, Jai Courtney, Viola Davis, John Cena, David Dastmalchian oraz Daniela Melchior. Data premiery "Suicide Squad 2" została wyznaczona na 6 sierpnia 2021 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Will Smith opuścił obsadę "Suicide Squadu 2". Jaki był powód tej decyzji?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.