12.10.2019 16:11

"Suicide Squad 2" - w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu filmu

Prace nad "The Suicide Squad" (lub "Suicide Squad 2") oficjalnie ruszyły. Na mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu, które przedstawiają nam m.in. powracającego Captaina Boomeranga (Jai Courtney) oraz nowe postaci, grane przez Pete'a Davidsona i Nathana Filliona.

Suicide Squad
foto: materiały prasowe/Warner Bros.

Po wielu miesiącach zapowiedzi, plotek i spekulacji wygląda na to, że James Gunn nareszcie rozpoczął pracę nad "The Suicide Squad", czyli rebootem/kontynuacją popularnego "Suicide Squad" z 2016 roku. Oryginalna produkcja o superzłoczyńcach została skrytykowana przez recenzentów i widzów, ale zdobyła ogromną popularność, zarabiając setki milionów dolarów w światowym box-offisie. Firmy DC i Warner Bros. nie były jednak zadowolone z efektu końcowego i postanowiły zatrudnić do kolejnej części wspomnianego Jamesa Gunna, który jest odpowiedzialny za scenariusz i reżyserię nadchodzącego blockbustera. 

The Suicide Squad - pierwsze zdjęcia z planu

Gunn zabrał ze sobą aktorów ze świata MCU (Michaela Rookera, Taikę Waititiego i swojego brata, Seana Gunna) i rozpoczął prace nad "The Suicide Squad". Portal plotkarski Just Jared podzielił się zdjęciami z planu nowej produkcji, które przedstawiają powracającego Captaina Boomeranga (Jai Courtney) wraz z nowymi kolegami - Arm-Fall-Off-Boy'em (Nathan Fillion), Blackguardem (Pete Davidson), Savantem (Rooker), Javelin (Flula Borg), Weasalem (Sean Gunn w stroju do motion capture) i Mongalem (Mayling Ng).

Zdjęcia zobaczycie wchodząc w link udostępniony w poniższym tweecie:

Suicide Squad
Suicide Squad
Przeczytaj także "Suicide Squad 2" - James Gunn pokazał zdjęcie scenariusza filmu

Jak zauważyło wielu fanów, nieobecność gwiazd filmu, czyli Idrisa Elby, Margot Robbie, Johna Ceny, Taiki Waititiego, czy Joela Kinnamana sugeruje, że bohaterowie widoczni na zdjęciach mogą nie przetrwać misji. Kto wie, być może Captain Boomerang podpuści innych złoczyńców do podjęcia próby ucieczki, tak jak miało to miejsce w pierwszym "Suicide Squadzie" (wówczas nakłonił do tego Slipknota, co zakończyło się dla niego tragicznie).

Film "The Suicide Squad" będzie zawierał potężną obsadę pełną znanych nazwisk. Wciąż jednak nie wiemy, w kogo wcielą się Idris Elba, John Cena i Taika Waititi. Reżyserem i scenarzystą produkcji jest James Gunn. Obraz "The Suicide Squad" ma trafić do kin 6 sierpnia 2021 roku. 

Zobacz także: Gal Gadot zagra Irenę Sendlerową w filmie o Holokauście

Tagi: News Suicide Squad DC Comics Taika Waititi James Gunn