Superbohaterskie zwiastuny z Comic-Con 2016

Aleksandra Degórska
24.07.2016 15:02
Superbohaterskie zwiastuny z Comic-Con 2016 Fot. kadr z wideo

W końcu możemy zobaczyć pierwsze trailery filmów „Liga Sprawiedliwości” i „Wonder Woman” oraz obejrzeć drugi zwiastun obrazu „Doctor Strange”. Czego należy spodziewać się po tych produkcjach?

Z okazji jednego z największych konwentów komiksów Comic-Con 2016 w San Diego ujawniono szczegóły na temat nowości od Netflixa i Marvela. Na tym jednak nie koniec jeśli chodzi o produkcje z superbohaterami w roli głównej.

Warner Bros. pokazał pierwszy zwiastun filmu „Liga Sprawiedliwości”, który wejdzie do kin w listopadzie 2017 roku. W trailerze widzimy, jak Batman rekrutuje nadludzi, by stworzyć zespół superbohaterów, który ma ocalić planetę.

W filmie pojawiają się takie nazwiska, jak Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Jason Momoa (Aquaman), Amy Adams (Lois Lane), Ezra Miller (Flash), Gal Gadot (Wonder Woman), Ray Fisher (Cyborg), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), J.K. Simmons (Komisarz Gordon), Jesse Eisenberg (Lex Luthor) czy Amber Heard (Mera).

W najnowszej zapowiedzi filmu użyto utworu The White Stripes zatytułowanego „Icky Thump”:

Co więcej wytwórnia również pokazała pierwszy zwiastun filmu „Wonder Woman”. Obraz ten ma stanowić czwartą część filmowego uniwersum studia po obrazach „Człowiek ze stali”, „Batman v Superman” i „Legion samobójców”. W ten sposób Warner Bros. chce rywalizować z analogicznym cyklem Marvela.

Odtwórczynią głównej roli jest Gal Gadot. Film ma pojawić się latem 2017 w kinach.

Zobaczcie, czego należy się spodziewać po tym obrazie:

Konkurencja jednak nie śpi. 4 listopada 2016 roku na srebrnym ekranie będziemy mogli obejrzeć film Marvela „Doctor Strange”. Obraz jest oparty na komiksie z 1963 roku autorstwa Stana Lee oraz Steve’a Ditko.

Główny bohater, którego gra Benedict Cumberbatch, to były neurochirurg, który uległ wypadkowi i stracił częściowo władzę w rękach. Wybiera się on w podróż w Himalaje, gdzie staje się uczniem Przedwiecznego (Tilda Swinton) i zdobywa wiedzę z zakresu magii.

W ramach konwentu ujawniono 2. trailer tego obrazu:

Na który film z superbohaterami niecierpliwie czekacie?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.