Jason Momoa jako ojciec szukający zemsty. Zobacz pierwsze urywki "Sweet Girl" [WIDEO]

13.01.2021 13:20
Jason Momoa Fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Netflix zaprezentował pierwsze ujęcia z filmu "Sweet Girl", w którym Jason Momoa wcieli się w rolę poszukującego sprawiedliwości ojca nastolatki. Kiedy produkcja trafi na ekrany?

Jason Momoa, który dotychczas kojarzył nam się głównie z rozrywkowymi franczyzami, jak DCEU czy "Gra o tron", już niebawem zaprezentuje się światu w dramatycznej roli. W filmie "Sweet Girl" zagra zrozpaczonego mężczyznę, który szuka zemsty za śmierć żony, jednocześnie starając się chronić jedyną rodzinę, jaka mu została - swoją córkę. Nie lękajcie się jednak, fani mocarnego Aquamana - w nowej produkcji Netfliksa nie zabraknie też pościgów, ciosów i kopniaków.

Obsada filmu "Sweet Girl"

Kiedy w połowie 2019 roku ogłaszaliśmy, że Jason Momoa wystąpi w filmie Netfliksa pt. "Sweet Girl", o projekcie wiadomo było bardzo niewiele. Nieznana była też obsada produkcji. Teraz wiemy już, że córkę głównego bohatera zagra Isabela Merced (a właściwie Isabela Yolanda Moner) - aktorka, która mimo młodego wieku ma na swoim koncie role w kilkunastu filmach, m.in. w "Transformers: Ostatni Rycerz", "Sicario 2: Soldado", "W śnieżną noc", a także w produkcji "Dora i Miasto Złota" jako tytułowa bohaterka. 

LIS_Unit_05603rc_Easy-Resize.com Fot. Isabela Merced w filmie "W śnieżną noc"/materiały prasowe Netflix

Prócz Momoy i Merced w filmie "Sweet Girl" wystąpią też Justin Bartha (seria "Kac Vegas"), Nelson Franklin ("Jobs", "Operacja Argo") i Brian Howe ("Gran Torino"). W obsadzie znaleźli się także Manuel Garcia-Rulfo, Adria Arjona, Raza Jaffrey, Lex Scott Davis, Michael Raymond-James, Dominic Fumusa i Reggie Lee.

Polecamy

"Sweet Girl" - pierwsze ujęcia z filmu

W związku z faktem, że 12 stycznia ogłoszono wszystkie filmowe premiery Netflix na 2021 rok, prezentując zwiastun najważniejszych z nich, możemy przyjrzeć się pierwszym urywkom filmu "Sweet Girl". W poniższym materiale wideo pojawiają się one od 1:10 min.

Choć fragment poświęcony "Sweet Girl" trwa zaledwie kilka sekund, tyle wystarczy, by dostrzec, że jest to produkcja zrealizowana z rozmachem i że nie zabraknie w niej scen walki z udziałem Jasona Momoy.

Polecamy

"Sweet Girl" na Netflix - kiedy premiera?

"Sweet Girl" to efekt kolejnej współpracy Jasona Momoy z Netfliksem, który wcześniej wystąpił już w głównej roli oryginalnego serialu serwisu pt. "Frontier". Producentem wykonawczym był wówczas Brian Andrew Mendoza, który tym razem debiutuje jako reżyser. Za scenariusz odpowiadają Gregg Hurwitz, Philip Eisner i Will Staples. Premiera filmu na Netflix została zapowiedziana na 2021 rok.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.