04.02.2016 12:41

Świat mody w zwiastunie „Zoolandera 2”

W sieci zadebiutował finalny zwiastun komedii z Benem Stillerem, który jest też reżyserem obrazu. Zobaczcie trailer „Zoolandera 2”.

Świat mody w zwiastunie „Zoolandera 2”
foto: kadr z wideo

Kontynuacja filmu o Dereku, cieszącym się przez lata ogromną popularnością modelu, którego kariera zaczyna się raptownie kończyć, trafi na ekrany polskich kin 4 marca 2016 roku. Tym razem bohater przeżywa kryzys wieku średniego. Ma już czterdziestkę na karku, a o pozycji top modela może już tylko pomarzyć. Wraz ze swoim dawnym wrogiem, Hanselem McDonaldem, bohater postanawia jednak powrócić na szczyt.

Ben Stiller w jednym z udzielonych wywiadów zdradził, że istotne w filmie będzie m.in. ukazanie tego, jak bardzo zmienił się świat, w którym ważną rolę pełnią m.in. social media:

"

Wszystko dzieje się 10 lat później, głównie w Europie. To historia Dereka i Hansela po upływie dekady. Poprzednia część skończyła się szczęśliwie, ale przez ten czas wiele się zmieniło. Ich życie uległo zmianie, są w nowym dla nich świecie.  "

W obsadzie oprócz gwiazd serii - Bena Stillera i Owena Wilsona - znalazły się również takie nazwiska, jak: Penélope Cruz, Christine Taylor, Kristen Wiig, Will Ferrell i Cyrus Arnold. Pojawi się także plejada celebrytów, ludzi ze świata muzyki popularnej i znanych aktorów, którym przypadły w udziale role epizodyczne, a są to Billy Zane, Fred Armisen, Benedict Cumberbatch, Justin Bieber, Skrillex, A$AP Rocky, Kyle Mooney, Kim Kardashian i Ariana Grande.

Zobaczcie zwiastun „Zoolandera 2”:

Zdjęcia do filmu powstawały w Rzymie w studiu Cinecittà. Scenariusz napisał Justin Theroux, który stworzył tekst m.in. do „Iron Mana 2”. Zobaczcie jeden z plakatów zapowiadających produkcję, na którym aktorzy robią „dziubki” do selfie:

123

Jak Wam się podoba trailer „Zoolandera 2”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Zoolander