02.11.2018 08:40

Sylvester Stallone jako Rambo na pierwszym oficjalnym zdjęciu z 5. części filmu

Firma Lionsgate zaprezentowała pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu "Rambo 5: Last Blood". Fotografia przedstawia Sylvestra Stallone'a w tytułowej roli. Jak gwiazdor prezentuje się w swojej roli?

foto: SPLASH NEWS/East News

Ogłoszenie powrotu Rambo na duże ekrany było radosną informacją dla wszystkich fanów słynnej serii filmów akcji. Zdjęcia do produkcji ruszyły na początku jesieni i do tej pory miłośnicy historii o Johnie Rambo mogli raczyć się jedynie materiałami z planu zdjęciowego. Sylvester Stallone zamieszczał zdjęcia i wideo zza kulis, ale w końcu pojawiła się pierwsza oficjalna fotografia przedstawiająca tytułowego bohatera. Jak gwiazdor prezentuje się jako nieustraszony żołnierz?

"Rambo 5: Last Blood" - pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu

Stallone ostatni raz wcielał się w postać Johna Rambo w roku 2008. Powstała wówczas 4. część serii zatytułowana po prostu "Rambo". Chociaż twórcy tuż po premierze chcieli zrobić 5. część, nie udało się to od razu. Na potwierdzenie informacji o nowym filmie fani musieli poczekać aż 10 lat. Niektórzy zwątpili, że kontynuacja kiedykolwiek powstanie, ponieważ Sly skończył w tym roku 72 lata. Jak widać na załączonym obrazku, wiek nie gra roli. 

Lionsgate - firma zajmująca się "Rambo 5: Last Blood" zaprezentowała na Twitterze pierwsze oficjalne zdjęcie przedstawiające Stallone'a w tytułowej roli. 

Zdjęcie przedstawia Sylvestra Stallone'a jako Johna Rambo w czarnym kapeluszu i długim płaszczu przeciwdeszczowym. Bohater stoi w nocnej, deszczowej scenerii, prawdopodobnie gdzieś w dżungli, sądząc po rozmazanych roślinach na drugim planie. Akcja filmu będzie działa się w Meksyku. Tym razem Rambo nie będzie brał udziału w żadnej akcji zbrojnej, chociaż również zaangażuje się w wojnę. W nowym filmie będzie jednak walczył z kartelem narkotykowym

"Rambo 5: Last Blood" - kiedy premiera?

W filmie w reżyserii Adriana Grunberga oprócz Sly'a w obsadzie pojawią się tacy aktorzy jak Paz VegaÓscar Jaenada, Yvette Monreal, Sheila Shah, Sergio Peris-Mencheta czy Adriana Barraza. Zapowiedziana data premiery filmu to 21 listopada 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Rambo Sylvester Stallone