14.01.2019 15:03

Sylvester Stallone opublikował kolejne zdjęcia z "Rambo V"

Dotychczas wszystkie materiały promujące nadchodzącą produkcję o Johnie Rambo pochodziły z samego źródła, czyli telefonu Sylvestra Stallone'a. Nie inaczej jest i tym razem. 

Sylvester Stallone opublikował kolejne zdjęcia z "Rambo V"
foto: Collection Christophel/EAST NEWS

Sly powoli przechodzi na emeryturę - przynajmniej tak możemy wnioskować po jego ostatnich decyzjach o tym, by zakończyć historię Rocky'ego i (najprawdopodobniej) Rambo. W końcu tytuł "Rambo: Last Blood" ("Ostatnia krew") sugeruje dość mocno w jakim kierunku potoczy się przyszłość byłego żołnierza. Jest to też oczywiście ładne nawiązanie do oryginalnego tytułu 1. filmu, czyli "Rambo - Pierwsza krew".

Nie mniej, Rambo zobaczymy jeszcze raz na wielkim ekranie. Nowe zdjęcia z planu "Rambo V" przedstawiają nam Sylvestra Stallone'a w swojej starej roli, która będzie się nieco różniła od tego, co już widzieliśmy na ekranie. Tym razem były żołnierz odnalazł swoje miejsce na świecie i tylko przez niefortunne zdarzenia jest zmuszony do wyciągnięcia swoich noży, łuków i karabinów:

Rambo V - nowe zdjęcia z filmu

Aktor poinformował również, że aż do czasu premiery filmu będzie co kilka dni publikował kolejne zdjęcia pochodzące z "Rambo V":

"

Co kilka dni, aż do premiery filmu, będę publikował kolejne zdjęcia z nadchodzącego "Rambo". Zobaczcie, czy dacie radę nadążać za fabułą tylko dzięki wyobraźni. Wszystkie zdjęcia będą czarno-białe, ale film będzie miał już normalne kolory.  "

Kilka dni później Sly udostępnił kolejne zdjęcie - na tym stoi obok konia:

"

Po całym życiu wojny, jedyne czego chce Rambo, to spokoju... Jest szczęśliwy, że może się cieszyć wolnością, pracować na ranczu swojego ojca, trenować konie, prowadzić znaczące życie i chronić dwójkę osób, które kocha... Los ma wobec niego inne plany.  "

Kiedy premiera Rambo V?

Czy John Rambo poniesie bohaterską śmierć? A może jednak powróci w szóstej części? Przekonamy się za jakiś czas, ponieważ na razie nie zdradzono daty premiery "Rambo V". 

Kamil Kacperski
Tagi: News Rambo Sylvester Stallone