Sylvester Stallone pokazał pierwsze zdjęcia z „Rambo 5”

Kamil Kacperski
03.10.2018 11:41
Sylvester Stallone pokazał pierwsze zdjęcia z „Rambo 5” Fot. kadr z wideo

Sly udostępnił na Instagramie pierwsze dwa zdjęcia z nadchodzącej produkcji o weteranie wojny w Wietnamie. Tym razem John Rambo wygląda jak... kowboj. Zobaczcie sami.

Pierwsze oficjalne informacje o „Rambo 5” (oficjalnie zatytułowany „Rambo: Last Blood”) pojawiły się już w sierpniu 2018 roku. Wtedy Sylvester Stallone potwierdził na swoim Instagramie, że film powstanie. Natomiast wieczorem 2 października 2018 roku, Sly podzielił się pierwszymi oficjalnymi zdjęciami z kolejnego filmu o byłym żołnierzu. Pierwsze z nich przedstawia Rambo przebranego za kowboja, drugie prezentuje go ujeżdżającego dzielnego rumaka w lesie w środku nocy. 

Zobaczcie, czy 72-latek dalej daje sobie radę w jednej ze swoich najbardziej ikonicznych ról:

Ruszyły prace nad Rambo 5

Zdjęcia potwierdzają oficjalny opis fabuły, w którym dowiadujemy się, że John Rambo osiadł na farmie i zajmuje się zwierzętami oraz uprawianiem rolnictwa. Dopiero interwencja pewnego bardzo odważnego dziennikarza powoduje, że były żołnierz wraca do akcji:

Rambo zaczyna współpracę z dziennikarzem, by wytropić i odbić grupę lokalnych dziewczyn, które zostały porwane przez handlarzy ludźmi. Były żołnierz powraca po próbie prowadzenia cichego i spokojnego życia na farmie w Arizonie po tym, jak spędził dekady na obczyźnie.

Poznaliśmy na razie imiona trzech przeciwników Rambo. Pierwszy ma na imię Robert Siedel i jest jednym z szefów przemytników. Po bliższym poznaniu z Rambo okazuje się, że nie jest taki twardy na jakiego pozuje i w gruncie rzeczy jest „leszczem”. Drugi zowie się po prostu Hugo. Jest mocno zboczonym bandziorem na usługach przemytników. Sprawianie innym bólu sprawia mu przyjemność i jako jedyny nie jest przestraszony przez Johna Rambo. Ostatni z nich nazywa się Victor i również należy do wyżej postawionych członków przestępczej grupy. Jest dość inteligentny i stara się negocjować z postacią Sylvestra Stallone'a. Wydaje się, że to właśnie on będzie nemezis byłego żołnierza. 

Data premiery nie jest jeszcze znana, jednak spekuluje się, że „Rambo: Last Blood” trafi na ekrany jesienią 2019. Stallone pracuje obecnie również nad „Creedem 2”, w którym tytułowy Adonis Creed (w tej roli Michael B. Jordan) będzie walczył z Viktorem Drago (Florian Munteanu), czyli synem Ivana (Dolph Lundgren), który kilkadziesiąt lat wcześniej zamordował w ringu ojca Adonisa, Apollo. Premiera filmu odbędzie się 21 listopada 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.