27.08.2018 16:19

„Rambo 5” coraz bliżej! Sylvester Stallone przygotowuje się do roli [WIDEO]

Sly Stallone udostępnił na swoim Instagramie materiał, który ukazuje, jak ćwiczy do roli Johna Rambo. Już niebawem wystartują zdjęcia do piątej odsłony serii o słynnym weteranie wojny w Wietnamie.

Rambo
foto: kadr z filmu "John Rambo"

W połowie sierpnia 2018 plotki o realizacji „Rambo 5” wreszcie stały się prawdą. Sylvester Stallone ogłosił to na swoim Instagramie, wstawiając zdjęcie sugerujące, że ikona kina akcji już niebawem powróci na ekrany. Teraz gwiazdor podzielił się kolejnym materiałem związanym z „Rambo 5”. W udostępnionym przez aktora wideo widzimy, jak przygotowuje się do roli.

"

Przygotowując się do Rambo. Tylko dlatego, że osiągnąłeś pewien wiek, nie znaczy, że musisz czuć, że jesteś w tym wieku! Pompuj i uderzaj dalej! "

„Rambo 5” – Kiedy premiera?

Niedługo po oficjalnym ogłoszeniu prac nad „Rambo 5”, w sieci pojawił się oficjalny tytuł i opis produkcji. Piąty film o słynnym żołnierzu będzie nazywał się „Rambo: Last Blood” (w wolnym tłumaczeniu „Rambo: Ostatnia krew”) i będzie opowiadać o współpracy głównego bohatera z dziennikarzem w celu wytropienia i odbicia grupy dziewczyn z rąk handlarzy ludźmi. Były żołnierz będzie musiał w tym celu porzucić swoje spokojne życie, jakie zaczął wieść na farmie w Arizonie.

Reżyserem produkcji został Adrian Grunberg, który odpowiada m.in. za reżyserię „Dorwać Gringo” z Melem Gibsonem w roli głównej. Współtwórcą scenariusza jest sam Stallone. Zdjęcia mają rozpocząć się 1 września 2018 w Hiszpanii i na Wyspach Kanaryjskich. Data premiery nie jest jeszcze znana, jednak spekuluje się, że „Rambo: Last Blood” trafi na ekrany jesienią 2019.

Natalia Hluzow
Tagi: News Rambo Sylvester Stallone