Sylvester Stallone stworzy "Niezniszczalnych 4"? Nowe zdjęcie wywołało niemałe zamieszanie

02.08.2021 15:42
Sylvester Stallone stworzy "Niezniszczalnych 4"? Nowe zdjęcie wywołało niemałe zamieszanie Fot. 0070056/Reporter/Moviestore Collection/face to face/East News

Sly zakończył już swoją przygodę z Rambo i Rockym (a przynajmniej tak twierdzi sam zainteresowany), ale ma w zanadrzu jeszcze jedną popularną franczyzę, czyli "Niezniszczalnych". 

Niezniszczalni 4 powstaną? Sylvester Stallone podgrzewa atmosferę

W przyszłym miesiącu minie 7 lat odkąd do kin trafi film "Niezniszczalni 3". To spora przerwa, ale fani Sylvestra Stallone'a niewątpliwie wyczekują kolejnej odsłony tej serii. Sam gwiazdor wielokrotnie sugerował fanom, że produkcja może w końcu nadejść, ale od ostatniej aktualizacji sprawy minął już ponad rok.

Polecamy

Wygląda jednak na to, że produkcja żyje i ma się dobrze. Sam Sly udostępnił niedawno na Instagramie zdjęcie pierścienia, który mają przywdziewać członkowie głównej grupy w 4. odsłonie "Niezniszczalnych":

Właśnie skończyłem projektowanie nowego pierścienia do "Niezniszczalnych 4". Jest trochę ciężki, ale definitywnie pomoże w zrobieniu mięśni na palce.

Polecamy

W kwietniu 2021 roku Stallone wrzucił na Instagrama film z "Niezniszczalnych 3", który opatrzył słowami "gang jak żaden inny! Brakuje mi tych gości...". W wideo mogliśmy zobaczyć Arnolda Schwarzeneggera, Harrisona Forda, Jasona Stathama, Wesleya Snipesa, Antonio Banderasa i Mela Gibsona. Niestety, dalej nie wiemy, czy produkcja 4. części w ogóle dojdzie do skutku. My trzymamy za Sly'a kciuki.

Zanim jednak zobaczymy (o ile w ogóle do tego dojdzie) "Niezniszczalnych 4", to Stallone'a usłyszymy w filmie "The Suicide Squad". Aktor wciela się w King Sharka. Produkcja zadebiutuje już 6 sierpnia 2021 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.