02.05.2019 11:55

Sylvester Stallone własnoręcznie tworzy widły w wideo z "Rambo V"

Aktor udostępnił na swoim Instagramie nagrania z planu filmu "Rambo V", na których widzimy jak Sly przygotowuje własnoręcznie różnego rodzaju narzędzia "pierwszej potrzeby". Stallone porównał tworzenie 5. części do pracy przy 1. odsłonie "Rambo".

Rambo
foto: kadr z filmu "Rambo: Pierwsza krew"

Sylvester Stallone niedawno zakończył wszelkie prace nad 5. odsłoną serii "Rambo" o podtytule "Last Blood". Aktor zapowiedział również, że to definitywnie będzie ostatni jego występ w tej serii filmowej, co oznacza, że w 2019 roku Sly pożegnał się ze swoimi obydwiema najbardziej kultowymi rolami - z Rockym i Johnem Rambo. Ostatnią odsłonę sagi o weteranie z Wietnamu zobaczymy już we wrześniu 2019 roku, ale zanim wybierzemy się na seans, Stallone pokazał nam zakulisowe wideo pokazujące prace nad "Last Blood". 

Rambo V - Sylvester Stallone pokazał zakulisowe wideo

Wideo zostało przygotowane na planie "Rambo V" i pokazuje nam głównego bohatera, który własnoręcznie zajmuje się tworzeniem wideł, ostrzeniem noży, strzelaniem z karabinu automatycznego, a także z łuku. Sylvester Stallone napisał krótko, że praca nad "Last Blood" przypominała mu proces twórczy 1. odsłony "Rambo" i określił go "filmem robionym ręcznie". Zobaczcie wideo:

"

Film robiony ręcznie, całkiem jak ten pierwszy... POT, KREW, ŁZY i praca z fantastycznymi aktorami! 20 września. "

Rambo na początku produkcji będzie próbował żyć w spokoju na swojej rodzinnej farmie. Dotychczasowe zdjęcia, którymi na Instagramie podzielił się z fanami Sly prezentowały bohatera jako zaklinacza koni i farmera. Dopiero pewne tragiczne wydarzenia związane z dziennikarzem, młodą kobietą i meksykańskim kartelem spowodują, że w Johnie Rambo obudzą się dawne instynkty i wszyscy złoczyńcy na jego drodze będą musieli zacząć się bać.  

Rambo, Terminator, Szklana pułapka
Rambo, Terminator, Szklana pułapka
Przeczytaj także Top 10 najsłynniejszych twardzieli kina akcji

Rambo V - data premiery

W nadchodzącej produkcji oprócz Stallone'a, który jest również współtwórcą scenariusza (wraz z Mattem Cirulnickiem), zobaczymy między innymi Adrianę Barrazę, Paz Vegę, Yvette Monreal Sergio Peris-Menchetę, Oscara Jaenadę oraz Joaquína Cosío. Film trafi na ekrany kin 20 września 2019 roku. 

Tagi: News Rambo Sylvester Stallone