Sylvester Stallone zapowiedział „Niezniszczalnych 4”?

Kamil Kacperski
15.01.2018 12:32
Sylvester Stallone zapowiedział „Niezniszczalnych 4”? Fot. materiały prasowe

Gwiazdor kina akcji nie próżnuje i już zapowiada kolejną część przepełnionej efektami specjalnymi serii „Niezniszczalni”. Fani tandetnych filmów akcji klasy B z lat 80. powinni zacierać ręce.

Saga o „Niezniszczalnych 4” trwa w najlepsze. Jeszcze kilka miesięcy temu Sly miał dosyć serii i pojawiały się doniesienia o tym, że film nie powstanie. Jednak 13 stycznia 2018 roku aktor udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie, które sugeruje, że czwarta część przygód Barneya Rossa i spółki jednak ma się dobrze i powoli zmierza na ekrany kin.

Według pierwotnych informacji film „Niezniszczalni 4” miał ukazać się w grudniu 2018 roku. Nie wiadomo jednak czy turbulencje produkcyjne nie wpłyną na datę premiery filmu. Nie powinien to być jednak powód do smutku dla fanów, ponieważ ważniejsze jest to, że Sylvester Stallone powróci do roli Barneya Rossa, a nie to, że film ukaże się kilka miesięcy później.

Tak prezentuje się zapowiedź udostępniona przez Slya:

Barney powróci! A razem z nim cała ekipa i kilka nowych twarzy!

Kto dołączy do „Niezniszczalnych 4”?

Pierwsze plotki mówiły o tym, że w nowej części „Niezniszczalnych” do obsady dołączy Hulk Hogan, znany wrestler. To właśnie dzięki Stallone'owi Hogan zaliczył debiut aktorski w „Rocky'm 3”, więc nie byłoby to zaskoczeniem, gdyby panowie powrócili do pracy. W poprzednich częściach oprócz Sly'a mogliśmy podziwiać również m.in. Jasona Stathama, Harrisona Forda, Bruce'a Willisa, Arnolda Schwarzeneggera, Dolpha Lundgrena, czy Chucka Norrisa.

Stallone'a ostatnio widzieliśmy w „Strażnikach Galaktyki 2”, natomiast najbliższą premierą aktora będzie prawdopodobnie „Creed 2”, w którym główny bohater Adonis Creed stawi czoła synowi Ivana Drogo. Warto przypomnieć, że to właśnie Drogo zamordował na ringu ojca Adonisa, Apollo Creeda. Szykuje się zacięty pojedynek.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.