13.12.2018 11:18

Sylvester Stallone znów używa łuku na nowym zdjęciu z "Rambo V"

Sly niedawno zakończył zdjęcia do kontynuacji przygód Johna Rambo. Z tej okazji aktor udostępnił kolejne zdjęcie z planu produkcji, na którym jego bohater przygotowuje się do oddania strzału z łuku.

Rambo
foto: Collection Christophel/EAST NEWS

Poprzednie zdjęcia udostępnione przez Stallone'a skupiały się raczej na nożach, pistoletach i karabinach. Aktor nie zapomniał jednak, że najskuteczniejszym rodzajem walki jest ta cicha i na dystans - tak możemy wnioskować po foto z "Rambo V", które przedstawia głównego bohatera celującego z łuku do bandytów. 

Aktor podzielił się również fragmentem dialogu, który usłyszymy za kilka miesięcy w filmie "Rambo V". Oto jak wygląda Sylvester Stallone uzbrojony w łuk i strzały:

Rambo V - pierwszy fragment dialogu

W podpisie zdjęcia możemy przeczytać groźbę, czy raczej ostrzeżenie, które John Rambo kieruje w kierunku "gangu zabójców":

"

"Śmierć już po was idzie i nie zdołacie zrobić nic, by ją powstrzymać" - powiedział spokojnie Rambo do gangu zabójców. "

Stallone zapowiedział również, że 5. odsłona przygód byłego żołnierza będzie jednocześnie ostatnią szansą na zobaczenie Rambo na dużym ekranie. W wideo udostępnionym na początku grudnia 2018 roku dowiadujemy się, że mężczyzna nareszcie odnajdzie spokój, miłość i poczucie należenia do rodziny. Jednak kiedy zostaje mu to odebrane, bohater wyrusza na krwawą ścieżkę zemsty:

Rambo V - kiedy premiera?

Pod koniec listopada 2018 roku odbyła się premiera innej produkcji ze Slyem w znaczącej roli. Chodzi o film "Creed II" - spin-off Rocky'ego, w którym Stallone gra starego Balboę, trenującego młodego boksera Adonisa Creeda. Po premierze drugiej części "Creeda" aktor zapowiedział, że po raz ostatni wcielił się w Rocky'ego.

A jak zakończy się wojna Rambo z meksykańskimi gangami narkotykowymi? Czy John Rambo poniesie bohaterską śmierć? A może jednak powróci w szóstej części? Przekonamy się za jakiś czas, ponieważ na razie nie zdradzono daty premiery "Rambo V". 

Kamil Kacperski
Tagi: Rambo Sylvester Stallone