Syn Stevena Spielberga w tajemniczym zwiastunie mrocznego horroru "Honeydew"

27.01.2021 12:45
Honeydew - plakat horroru Fot. Dark Star Pics/materiały prasowe

W sieci zadebiutował zwiastun horroru "Honeydew", w którym wystąpił Sawyer Spielberg - syn słynnego reżysera filmowego. O czym opowiada ta mroczna historia?

Szukacie naprawdę pokręconego horroru? No to "Honeydew" na pewno Wam się spodoba. Twórcy zaprezentowali niepokojący zwiastun filmu z debiutancką rolą Sawyera Spielberga.

"Honeydew" - zwiastun horroru z Sawyerem Spielbergiem

Żeby horror był straszny, wcale nie musi zawierać nadprzyrodzonych zjawisk i istot. Czasem o wiele przerażający są z pozoru zwykli ludzie i atmosfera grozy, która sprawia, że po seansie trudno zmrużyć oczy.

Polecamy

W tego typu produkcję wpisuje się niezależny film grozy "Honeydew", w którym jako aktor zadebiutował syn Stevena Spielberga. W horrorze Sawyer Spielberg wciela się w mężczyznę, który wraz z ukochaną udaje się na biwak w wiejskie okolice. Para niezbyt radzi sobie poza miastem i jest zmuszona znaleźć schronienie na noc. Spotkanie z okolicznymi mieszkańcami raczej nie skończy się zbyt miło, co sugeruje zwiastun filmu.

Reżyserem filmu jest debiutant  - Devereux Milburn. Oprócz Spielberga w "Honeydew" wystąpili Malin Barr, Barbara Kingsley, Stephen D'Ambrose i Jamie Bradley. Za scenariusz odpowiada natomiast Dan Kennedy i Milburn.  Pisarka powieści grozy Anya Stanley, opisała horror jako "paskudnie brudny film, w pozytywnym tego słowa znaczeniu", co powinno przekonać sceptyków i odstraszyć osoby o niskiej tolerancji na naprawdę pojechane horrory.

Polecamy

Twórcy zaprezentowali również opis fabuły i plakat "Honeydew".

"Honeydew" opowiada historię młodej pary (granej przez Spielberga i Barr), zmuszonej szukać schronienia w domu starzejącej się rolniczki (Kingsley) i jej osobliwego syna. Kiedy nagle zaczynają mieć dziwne zachcianki i halucynacje, które zabierają ich w głąb dziwacznaj, króliczej nory...

Honeydew Fot. foto: Dark Star Pics/materiały prasowe

Zwiastun zapowiada bardzo niepokojące sytuacje, którym główni bohaterowie będą musieli stawić czoła. Czy dziwaczne zachowanie gospodarzy dzieje się naprawdę? A może to tylko urojenia protagonistów?

Polecamy

"Honeydew" - kiedy premiera?

Horror miał swoją premierę na festiwalach Tribeca i Nightstream Film w roku 2020. Amerykańskim dystrybutorem produkcji jest Dark Star Pics. "Honeydew" trafi do wybranych amerykańskich kin i na platformy VOD 12 marca 2021 roku. Na razie nie wiadomo kiedy i w jaki sposób zadebiutuje w Polsce.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.