Syn Zacka Snydera twierdzi, że „Liga Sprawiedliwości” nie jest takim filmem, jakim mogła być

Kamil Kacperski
24.11.2017 10:53
Syn Zacka Snydera twierdzi, że „Liga Sprawiedliwości” nie jest takim filmem, jakim mogła być Fot. Greg Skidmore/flickr.com

Jett Snyder dołącza zatem do osób, które postulują by Warner Bros. wydało wersje reżyserską filmu jego ojca.

Oczywiście można pomyśleć, że to jedynie przypadek rodzinnej lojalności i Jett po prostu wspiera Zacka Snydera. Jednak syn reżysera nie jest jedynym człowiekiem na Ziemi, który uważa podobnie. Jak donosiliśmy wczoraj, petycja o wydanie reżyserskiej wersji „Ligi Sprawiedliwości” zebrała już ponad 100 tysięcy podpisów, a wśród osób, które ją poparły znalazł się między innymi dubler Batmana oraz operator, który pracował ze Snyderem przy filmie.

Syn Snydera, Jett, podzielił się swoją opinią na stronie vero.com. Według niego, film cierpiał przede wszystkim przez ograniczoną do dwóch godzin długość, a także „wymuszony humor”:

Jett-Justice-League-batman-news Fot. źródło: batman-news.com

Tak na poważnie: film mi się podobał, jednak nie był do końca tym, czym mógłby być, ze względu na to, że Warner Bros. za bardzo się zaangażowało w mieszanie przy filmie, a także przez wymuszony humor. Długość filmu jest dla mnie głównym minusem, bo przez to wydarzenia, które powinny trwać długo, kończą się w mgnieniu oka;  mimo to, przyjemny film i definitywnie polecam go wszystkim.

Jak wszyscy pewnie już doskonale wiemy, film powstawał w bólach. Warner Bros. wydał grube miliony na tzw. „dokrętki”, scenariusz został mocno zmieniony, a prawdziwy kataklizm dotknął produkcje, kiedy to Zack Snyder opuścił stołek reżysera, ze względu na tragiczną śmierć swojej córki. Jego miejsce zajął Joss Whedon, który według niektórych doniesień jest odpowiedzialny za „około 20% filmu, który zobaczyliśmy w kinie”.

Film mocno polaryzuje krytyków, jednak widzowie są raczej zadowoleni z pracy Snydera. Przypominamy, że „Liga Sprawiedliwości” już od 17 listopada jest dostępna w kinach. Mieliście już okazję zobaczyć film? 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.