„Szybcy i wściekli 8” dociskają gaz do dechy

Robert Skowronski
12.12.2016 07:13
„Szybcy i wściekli 8” dociskają gaz do dechy Fot. kadr z wideo

Stęskniliście się za kurzem wzbijanym przez pędzące auta oraz za łamaniem praw fizyki przy wykorzystaniu najszybszych samochodów? Koniec Waszych trosk, bo jest już zwiastun „Szybkich i wściekłych 8”.

Vin Diesel, Dwayne Johnson, Ludacris, Jason Statham, Michelle Rodriguez czy też Tyrese Gibson występując w nowej odsłonie cyklu w reżyserii F. Gary’ego Graya zawitali m.in. na Kubę, a także na Islandię czy też do Nowego Jorku, Atlanty i Rosji. Mogliśmy już zobaczyć jakie samochody zostaną pokazane w 8. części, a także dowiedzieliśmy się, że być może na ekran powróci... postać Paula Walkera. Wiemy także, że kolejne części cyklu trafią do kina 19 kwietnia 2019 roku oraz 2 kwietnia 2021 roku.

Oprócz wymienionych wcześniej nazwisk za kierownicą zobaczymy jeszcze kilka osób. Wśród nich jest Kurt Russell jako rządowy agent Pan Nikt oraz Lucas Black w roli znanego z „Tokio Drift” Shauna Boswella. Nowymi twarzami w obsadzie będą też znany z „Gry o tron” Kristofer Hivju w roli podwładnego czarnego charakteru, Scott Eastwood jako protegowany Pana Nikt, zaś głównym złym ma być Charlize Theron– w filmie będzie się nazywać Cipher. W obsadzie jest również Helen Mirren.

„Szybcy i wściekli 8” (oryginalny tytuł to „The Fate of the Furious”) wjadą na ekrany 21 kwietnia 2017 roku. Scenariusz przygotował Chris Morgan, który współpracował aż przy pięciu odsłonach filmowej franczyzy. Zapnijcie pasy, połóżcie palec na przycisku odpowiedzialnym za nitro i zapomnijcie o pedale hamulca oglądając 1. zwiastun „Szybkich i wściekłych 8”:

Wszyscy czekają przede wszystkim na to, żeby zobaczyć jakimi motoryzacyjnymi monstrami będą poruszać się bohaterowie, a także na widok akrobacji niemających wiele wspólnego z prawami fizyki. Jednak seria „Szybcy i wściekli” to wbrew pozorom również fabuła.

Dom i Letty cieszą się miesiącem miodowy, a Brian i Mia zrezygnowali z fachu i są na emeryturze. Jednak w tę pozorną harmonię wkracza tajemnicza kobieta (Charlize Theron). Tym samym Dom, wbrew wcześniejszym postanowieniom, trafia ponownie w sam środek przestępczego świata. Będzie musiał zdradzić najbliższych i stanie przed próbą, z którą nie może się równać nic, co dotychczas doświadczył w życiu.

Jak Wam się podoba 1. zwiastun „Szybkich i wściekłych 8”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.