10.03.2017 09:38

„Szybcy i wściekli 8” pod gradobiciem samochodów w 2. zwiastunie

Jeśli mieliście jeszcze jakieś wątpliwości, możecie spać spokojnie. Vin Diesel i spółka przekroczą w nowym filmie kolejne granice absurdu.

„Szybcy i wściekli 8” pod gradobiciem samochodów w 2. zwiastunie
foto: kadr z wideo

Zasadniczo od początku było wiadomo, czego możemy się spodziewać po „Szybkich i wściekłych 8”. Mieliśmy już zapowiedzi tego, że aktorzy odwiedzą m.in. Kubę, a także Islandię, Nowy Jork i Rosję. Mogliśmy też zobaczyć, jakie samochody zostaną pokazane w nowej części, a także mieliśmy pewne przesłanki, że na wielki ekran może powrócić... postać Paula Walkera.

1. zwiastun przekonywał nas już, że „The Fate of the Furious” w reżyserii F. Gary'ego Graya według scenariusza Chrisa Morgana będzie jazdą bez trzymanki. Nowy trailer tylko utwierdza nas w przekonaniu, że filmowcy kolejny raz wzbiją się na wyżyny absurdu, a przypomnijmy, że mówimy o serii, w której odpicowane fury potrafiły ciągnąć ogromny sejf przez pół miasta albo przejeżdżać w powietrzu między Etihad Towers w Abu Zabi.

Tym razem mamy do czynienia z kolekcją drogich aut wyjeżdżających z okien budynku, Ludacrisem driftującym w czołgu na lodzie oraz łodzią podwodną torpedującą naszych bohaterów. W następnej części pozostało już chyba tylko do odhaczenia wysłanie ekipy Dominica Toretto do walki z rekinami w kosmosie...

Absurdalnie kipiący akcją zwiastun obejrzycie poniżej:

Karkołomne popisy zadające kłam wszelkim prawom fizyki to nie jedyne atrakcje, które czekają nas w „Szybkich i wściekłych 8”. Widzowie będą tym razem świadkami niespodziewanej przemiany głównego bohatera granego przez Vina Diesela, łączącego tym razem siły z niejaką Cipher (Charlize Theron), która potrafi zdalnie przejąć kontrolę nad każdym samochodem. By przeciwstawić się „złemu” Domowi, reszta rodziny musi współpracować z Deckardem Shawem (Jason Statham).

Oprócz nieśmiertelnego Vina Diesela, na ekranie zobaczymy też ponownie m.in. Dwayne'a Johnsona w roli Luke'a Hobbsa, Michelle Rodriguez jako Lettie Toretto i Tyrese'a Gibsona wcielającego się w postać Romana Pearce'a. Nowe przygody całej paczki zobaczymy w polskich kinach już 21 kwietnia 2017 roku.

Czego się najbardziej nie możesz doczekać w „Szybkich i wściekłych 8”?

Jakub Gańko
Tagi: Zwiastuny Szybcy i wściekli