„Szybcy i wściekli 8” w szczerym zwiastunie

Robert Skowronski
12.07.2017 11:27
„Szybcy i wściekli 8” w szczerym zwiastunie Fot. kadr z wideo

Po około 3 miesiącach od premiery powstał szczery zwiastun „Szybkich i wściekłych 8”. Szykujcie się na porządną dawkę humoru.

Zarówno przy tej, jak i przy którejkolwiek odsłonie napędzanego końmi mechanicznymi cyklu, mistrzowie ciętego humoru ze Screen Junkies mieli pole do popisu. Udowodnili to zresztą swoją opinią o „Tokio Drift”. Teraz jest równie dobrze. Twórcom i obsadzie została wbita ogromna szpila.

W „Szybkich i wściekłych 8” jest wszystko to czego spodziewalibyście się po tej serii. Po ulicach mkną samochody, ale też i... czołgi. Jest też najsłynniejsza filmowa Rodzina, na której czele stoi gadający coś pod nosem Vin Diesel. Grupa bohaterów złożona ze złodziei aut z nie wiadomych przyczyn ma zdolności na miarę komandosów. Kiedy oni wszyscy pozamieniali się w Johna Wicka?

W obsadzie znaleźli się Jason Statham i Dwayne Johnson, którzy ze wszech miar starają się sprać sobie nawzajem tyłki. Jednak kto się czubi ten się lubi. Czy to, aby na pewno konflikt? A może to rodzące się uczucie? Czekamy z niecierpliwością na spin-off poświęcony tym postaciom. Na ekranie pojawia się również Charlize Theron jako Cipher, która w przerwach od gadania do monitorów... szepcze.

Wyłączcie swój umysł i wsłuchajcie się w symfonię wybuchających samochodów. Przed Wami „Samochodowe Wojny: Epizod VIII - Ostatnia Jetta”, czy jak kto woli szczery zwiastun „Szybkich i wściekłych 8”:

Już 19 kwietnia 2019 roku do kin wjadą „Szybcy i wściekli 9”. Jak wyznał F. Gary Grey, reżyser 8. odsłony, nie wyklucza on, że bohaterowie wylądują tym razem w kosmosie. Screen Junkies, liczymy na Was w przyszłości!

W serii szczerych zwiastunów ukazały się m.in. te, w których można poznać opinie o oscarowych dziełach z 2016 roku, o „Grze o tron”, „Rudolfie czerwononosym Reniferze”, „Blair Witch Project”, a także o „Kosmicznym meczu”.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.