"Szybcy i wściekli 9" - Cardi B zawdzięcza angaż do filmu... 4-letniej córce Vina Diesela

13.03.2020 16:03
"Szybcy i wściekli 9" - Cardi B zawdzięcza angaż do filmu... 4-letniej córce Vina Diesela Fot. Rex Features/East News

Popularna raperka wystąpi w najnowszej odsłonie szybkiej i wściekłej serii. Okazuje się, że swój angaż zawdzięcza dość niespodziewanej osobie.

W serii "Szybcy i wściekli" zagościło wiele gwiazd światowego formatu. W ostatnich latach u boku familii Toretto wystąpili między innymi Charlize Theron, Kurt Russell i Helen Mirren. Dziewiąta odsłona pokaże nam kilka "nowych nabytków", wśród których znalazła się Cardi B. Ojciec chrzestny serii, Vin Diesel, wyznał ostatnio, co skłoniło go do zaangażowania popularnej raperki w filmie. Trzeba przyznać, że takiego obrotu spraw mało kto się spodziewał.

"Szybcy i wściekli 9" - Cardi B zawdzięcza angaż do filmu córce Vina Diesela

Vin Diesel często odnosi się do faktu, jak wiele znanych nazwisk pojawia się w serii "Szybcy i wściekli". Ostatnio zasugerował nawet, że czeka nas wielka niespodzianka w postaci kolejnej gwiazdy. W 9. odsłonie pojawią się między innymi Charlize Theron i Helen Mirren, a także debiutujący w serii John Cena i raperka Cardi B. Diesel odwiedził ostatnio program Jimmy Kimmel Live!, gdzie poruszył temat ich angażu. Wyznał wówczas, że w kwestii Cardi B pomysł podsunęła mu jego 4-letnia córeczka Pauline (nazwana tak na cześć tragicznie zmarłego Paula Walkera). 

- Johna Cena jest świetny i naprawdę cudownie się z nim pracuje. Oczywiście mamy też Helen Mirren i Charlize Theron. No i moja córka zażyczyła sobie własnego castingu i tak na scenę weszła Cardi B. 

- Twoja córka po prostu powiedziała "Tato, umieść Cardi B w filmie", a Ty odparłeś "Oh, to dobry pomysł"?

- Odpowiedziałem, że to świetny pomysł! A ona w tym czasie słuchała "I Like It". 

Przeczytaj także

Cardi B pojawi się w "F9" jako Leysa - postać związana z przeszłością Doma Toretto, w którego wciela się Vin Diesel. W swoich rolach powrócą również Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel, Ludacris, a także Sung Kang, Lucas Black i Jason Tobin. Film miał się ukazać 22 maja 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa jego premiera została przeniesiona na 2 kwietnia 2021 roku.

Zobacz też: Vin Diesel stwierdził, że zakończenie "Szybkich i wściekłych 7" jest jednym z "najlepszych w dziejach kina" 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.