01.02.2020 13:09

"Szybcy i wściekli 9" z absurdalnym zwiastunem. Ulubieniec fanów wrócił zza grobu [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że kolejna część "Szybkich i wściekłych" będzie wyglądać jak superbohaterskie kino. Zobaczcie oficjalny trailer filmu.

Szybcy i wściekli 9
foto: kadr z wideo

W końcu otrzymaliśmy trailer "Szybkich i wściekłych 9", który został pokazany podczas specjalnego koncertu, na którym pojawili się Cardi B, Charlie Puth, Wiz Khalifa, Ozuna i Ludacris. Dotychczas niewiele wiedzieliśmy o fabule filmu, ale najnowszy zwiastun wiele wyjaśnia.

"Szybcy i wściekli 9" z oficjalnym zwiastunem. Wraca ulubieniec fanów

W filmie pojawi się John Cena, który gra czarny charakter. Jego bohater łączy siły z Cipher, w którą wciela się Charlize Theron. Z trailera dowiadujemy się, John Cena jest bratem Dominica Toretto granego oczywiście przez Vina Diesela.

Co więcej okazuje się, że plotki okazały się prawdą - wraca postać Hana granego przez Sunga Kanga. Jego postać zginęła w "Tokio Drift", ale jak widać cuda się zdarzają. Potwierdzają się również wcześniejsze przypuszczenia, że Sean, główny bohater "Tokio Drift", faktycznie pojawia się w najnowszym filmie.

Obejrzyjcie zwiastun "Szybkich i wściekłych 9". Tak absurdalnego filmu już dawno nie było:

QUIZ: Jak dobrze znasz serię „Szybcy i wściekli”?
QUIZ: Jak dobrze znasz serię „Szybcy i wściekli”?
Przeczytaj także QUIZ: Jak dobrze znasz serię „Szybcy i wściekli”?

Za reżyserię "Szybkich i wściekłych 9" odpowiada Justin Lin, który odpowiedzialny był za części 3-6 i również stworzy "Szybkich i wściekłych 10". Najnowszy film kręcono w Wielkiej Brytanii, Los Angeles oraz Tajlandii.

Zobacz także: Szybkie i wściekłe LEGO nadchodzą! Producent klocków nawiązał współpracę z serią

Tagi: Zwiastuny Szybcy i wściekli