„Szybcy i wściekli” w szczytnym celu

Robert Skowronski
12.07.2016 14:21
„Szybcy i wściekli” w szczytnym celu Fot. kadr z wideo

Choć odszedł nie został zapomniany przez swoich kolegów i koleżanki z serii „Szybcy i wściekli”. Ci zbierają pieniądze na rzecz fundacji imienia Paula Walkera.

Aktor wcielający się w postać Briana O'Connera zginął w 2013 roku w wypadku samochodowym. Jego ekranowa rodzina wciąż o nim pamięta i przedstawiła sposób na to, aby każdy mógł oddać cześć zmarłemu gwiazdorowi.

Fundacja imienia Paula Walkera została założona przez jego córkę i zajmuje się ratowaniem dzikiego życia oraz oceanów. Poprzez wpłacenie na nią pieniędzy można stworzyć sobie okazję do pojawienia się na planie „Szybkich i wściekłych 8”, poznania obsady, zobaczenia jak jest realizowane widowisko, a także zasiąść za kierownicą niesamowitych aut, które nie na co dzień spotyka się na ulicy.

Każdy z przygotowanych pakietów dostępnych pod TYM linkiem w zależności od ceny oferuje większe lub mniejsze szanse na spotkanie z aktorami i trafienie na plan. Niektóre fanty są jednak gwarantowane - za 100 dolarów można otrzymać koszulkę promującą film, za 250 dolarów jest to t-shirt oraz plakat z „Szybkich i wściekłych 7”, tysiąc dolarów ten sam plakat, ale już z autografami, a 2,5 tysiąca dolarów gwarantuje model Forda Escorta RS2000 znanego z 6. odsłony serii.

Zobaczcie humorystyczne promocyjne wideo wspierające akcję, w którym pojawiają się Vin Diesel, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Ludacris czy Tyrese Gibson: 

Mogliśmy już zobaczyć jak prezentują się auta, które ujrzymy w 8. części serii, a z racji tego, że część zdjęć realizowana jest na Islandii przybrały one odpowiedni charakter. Plan trafił też jednak na Kubę, a przeniesie się też do Nowego Jorku, Atlanty, czy Rosji. Film ma trafić do kin 21 kwietnia 2017 roku. Oprócz dobrze znanych aktorów cyklu przed kamerą mają się też pokazać Kurt Russell, Lucas Black, Helen Mirren, znany z „Gry o tron” Kristofer Hivju, Scott Eastwood, zaś głównym czarnym charakterem ma być Charlize Theron – w filmie będzie się nazywać Cipher. Obraz reżyseruje F. Gary Gray.

Dwayne Johnson opublikował na Instagramie nowe zdjęcie przedstawiające graną przez niego postać, czyli Hobbsa. Tym razem jednak bohater odziany jest w więzienne ubranie:

Studio Universal Pictures ogłosiło już, że 9. część „Szybkich i wściekłych” powinna mieć premierę 19 kwietnia 2019 roku, zaś 10. część ma do nas trafić 2 kwietnia 2021 roku.

Wesprzecie fundację Paula Walkera?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.