Szybkie i wściekłe LEGO nadchodzą! Producent klocków nawiązał współpracę z serią

29.01.2020 14:54
Szybkie i wściekłe LEGO nadchodzą! Producent klocków nawiązał współpracę z serią Fot. materiały prasowe

LEGO i familia Dominica Toretto połączyli siły. Już wkrótce ukażą się klocki inspirowane serią. Poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Premiera najnowszej odsłony "Szybkich i wściekłych" zbliża się wielkimi krokami. Gdy fani serii wyczekują pierwszego zwiastuna, słynny producent klocków ogłasza kolaborację. LEGO łączy siły z familią Toretto.

LEGO i "Szybcy i wściekli" łączą siły. Powstaną klocki inspirowane serią

LEGO to najpopularniejsze klocki świata, które niejednokrotnie posłużyły już jako promocja kinowych produkcji (nierzadko spoilerując ich fabułę). Już wkrótce fani "Szybkich i wściekłych" będą mogli cieszyć się własnym zestawem klocków, nawiązujących do słynnej samochodowej serii. Producent LEGO ogłosił bowiem współpracę z Universal Pictures.

Przeczytaj także

Klocki zostaną ujawnione już w okolicach kwietnia, czyli tuż przed premierą dziewiątej odsłony serii. Zgodnie z zapowiedzią, LEGO na licencji "Szybkich i wściekłych" mają dołączyć do kolekcji "LEGO Technic". Zaliczają się do niej zestawy znacznie bardziej szczegółowe i skomplikowane od tych standardowych.

Przeczytaj także

Joe Lawandus ze studia Universal zapowiedział współpracę następującymi słowami:

Saga "Szybkich i wściekłych" rozwija się w fajnych, nowych kierunkach - powstają gry wideo i serial animowany, a już wkrótce ukażą się zabawki do składania. Kilka pokoleń fanów będzie czerpać przyjemność z budowania samochodów ich marzeń z serii "Szybcy i wściekli" w ramach zestawów LEGO Technic.

"F9" zadebiutuje 9 maja 2020 roku. W rolach głównych powrócą Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Ludacris, Charlize Theron oraz Helen Mirren. Do serii dołączyli John Cena, Cardi B i Ozuna. Krążą również pogłoski, jakoby w 9. odsłonie powrócił Lucas Black w roli Seana Boswella - głównego bohatera "Tokyo Drift".

Przeczytaj także

Pełny zwiastun filmu ukaże się 31 stycznia 2020 roku, z okazji specjalnego koncertu "The Road to F9", organizowanego przez Universal Pictures. Podczas koncertu zaśpiewają między innymi Wiz Khalifa, Ludacris i Cardi B.

Zobacz też: Polski youtuber połączył "Lśnienie" z serią "Szybcy i wściekli". Jak prezentuje się "The Shining Drift"?

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.