30.08.2019 08:51

T-800 powrócił w nowym zwiastunie filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie"

W sieci zaprezentowano nowy zwiastun filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie". W rolach głównych wystąpili Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis, Natalia Reyes i Gabriel Luna.

Terminator 6
foto: kadr z filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Oto dzień sądu dla wszystkich fanów "Terminatora". W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź nadchodzącego filmu Tima Millera. Tym razem twórcy postanowili zdradzić o wiele więcej wątków fabularnych niż do tej pory. Jak prezentuje się zwiastun?

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - nowy zwiastun

Zbuntowane maszyny znowu wkraczają do akcji. Na ich drodze stanie grupa ludzi, którzy stawią opór. Ale czy każdy z głównych bohaterów na pewno jest człowiekiem? Zwiastun nie odpowiada do końca na to pytanie, ale sugeruje, w którą stronę poszli scenarzyści szóstej części "Terminatora". Zresztą przekonajcie się sami!

Nowy trailer jest o wiele bardziej intensywny, jeśli chodzi o sceny walk. Bohaterowie pokazują, na co ich stać, a twórcy puszczają oczko w stronę widza, stosując na każdym kroku autocytaty nawiązujące do pierwszych dwóch produkcji reżyserowanych przez Jamesa Camerona. W zapowiedzi pojawiają się główni bohaterowie oryginalnych "Terminatorów" - Sarah Connor, którą po 28 latach zagrała ponownie Linda Hamilton. Nie zabrakło też T-800, którego zagrał Arnold Schwarzenegger.

Terminator: Mroczne przeznaczenie
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Przeczytaj także "Terminator: Mroczne przeznaczenie" - Linda Hamilton o powrocie do roli Sarah Connor

Są również nowi bohaterowie. Mackenzie Davis wcieli się w tajemniczą bohaterkę, która wydaje się być hybrydą człowieka i maszyny. Będzie musiała zmierzyć się z nowym T-1000. W tej roli zobaczymy Diego Lunę. Głowni bohaterowie będą musieli bronić młodej dziewczyny granej przez Natalię Reyes.

Terminator: Dark Fate
Terminator: Dark Fate
Przeczytaj także Uzbrojeni po zęby Linda Hamilton i Arnold Schwarzenegger na nowym zdjęciu z filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie"

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Tim Miller. Producentem został James Cameron, który nadzorował prace nad filmem. Produkcja trafi na ekrany amerykańskich kin już 31 października 2019. W Polsce "Terminator: Mroczne przeznaczenie" zadebiutuje kilka dni później. Premiera odbędzie się 8 listopada 2019 roku. W pozostałych rolach wystąpili Edward Furlong, Enrique Arce oraz Diego Boneta.

Terminator: Dak Fate
Terminator: Dak Fate
Przeczytaj także Reżyser nowego "Terminatora" twierdzi, że film przerazi mizoginistycznych trolli

Zobacz też: Scenarzystka wyznała, jak pierwotnie miał się kończyć "Terminator"

Tagi: Zwiastuny James Cameron Terminator Arnold Schwarzenegger Tim Miller