01.12.2017 13:47

TOP 10 memów o Thanosie z „Avengers: Infinity War”

Odkąd pojawił się w zwiastunie „Avengers: Infinity War” ludzie nie przestają żartować z jego wyglądu.

TOP 10 memów o Thanosie z „Avengers: Infinity War”
foto: kadr z wideo

Miał być najgroźniejszym przeciwnikiem superbohaterów w historii filmowego uniwersum Marvela, stał się pośmiewiskiem internetu. A wszystko za sprawą dziwnego wyglądu, jaki fani wytknęli mu po obejrzeniu zwiastuna „Avengers: Infinity War”. Choć trailer ten był wyczekiwany tygodniami i zaprezentował chyba wszystkich filmowych superherosów Marvela, jacy kiedykolwiek chodzili po Ziemi (i nie tylko), to Thanos (zaraz obok brody Kapitana Ameryki) stał się największą gwiazdą internetu po jego publikacji. I nie jest to dobra sława.

Internauci wytykają mu brak złotej zbroi, który pozbawił go dostojeństwa należnego postaci zamierzającej zniszczyć świat oraz kolor skóry, która tym razem okazała się… różowa. W efekcie wygenerowany komputerowo Thanos wygląda jak Bruce Willis, którego dopadła dziwna choroba, Homer z „The Simpsons” czy Grimace z reklam McDonalds. Tak przynajmniej twierdzą internauci.

Zebraliśmy dla Was 10 najlepszych internetowych memów poświęconych niefortunnemu wizerunkowi Thanosa. Patrzcie i płaczcie (ze śmiechu)!

1. Thanos jako Bruce Willis

"

Nie wiedziałem, że Bruce Willis jest Thanosem w „Avengers: Infinity War” "

2. Thanos jako Homer z „The Simpsons”

"

Nie wiem, kto to zrobił, ale to jest na szóstkę. "

3. Thanos jako Patryk ze „Sponge Boba”

"

- Masz dla mnie uścisk dłoni? "

4. Thanos jako francuz

"

BONJOUR AVENGERS! (Dla wszystkich z Was, którzy upierali się, że Thanos potrzebuje czapki) ... Spędziłam o wiele za dużo czasu na szukaniu bagietki niż powinnam... "

5. Thanos jako Grimace z Mc Donalds

"

Pamiętaj, kogo przezywasz brzydkim w gimnazjum "

Natalia Hluzow
Tagi: Avengers Avengers: Infinity War Thanos