Taika Waititi dołączył do obsady "Suicide Squad 2". Kogo zagra?

28.08.2019 08:53
Taika Waititi dołączył do obsady "Suicide Squad 2". Kogo zagra? Fot. kadr z filmu Co robimy w ukryciu?

Według najnowszych doniesień w filmie "Suicide Squad 2" wystąpi Taika Waititi - filmowiec znany z takich produkcji jak "Co robimy w ukryciu?" oraz "Thor: Ragnarok".

Pierwsza część "Suicide Squad" nie była zbyt udaną produkcją. Wyglądaj jednak na to, że sequel ma szansę wymazać z pamięci fanów porażkę Davida Ayera. Nie chodzi jedynie o to, że reżyserem filmu tym razem będzie James Gunn. W obsadzie pojawi się sam Taika Waititi. W kogo wcieli się nowozelandzki filmowiec?

"Suicide Squad 2" - Taika Waititi w obsadzie filmu

Zdjęcia do filmu mają ruszyć we wrześniu 2019 roku. Z tego powodu pojawia się co raz więcej szczegółów dotyczących produkcji, opowiadającej o złoczyńcach z komiksów DC, którzy zostali zmuszeni przez rząd do walki z jeszcze większymi zagrożeniami. Według informacji podanej przez Deadline, do obsady dołączył Taika Waititi - aktor i reżyser znany z takich produkcji jak "Dzikie łowy", "Co robimy w ukryciu?" czy "Thor: Ragnarok". Na razie jego udział w filmie nie został potwierdzony. Nie zdradzono też, kogo miałby zagrać Waititi.

Za reżyserię filmu odpowiada inny filmowiec do tej pory kojarzony z produkcjami Marvel Studios. Mowa o Jamesie Gunnie, który zasłynął "Strażnikami Galaktyki". Reżyser mógł rozpocząć pracę dla Warner Bros., ponieważ został zwolniony przez przedstawicieli Disneya za nieprzyzwoite wpisy na Twitterze. Po kilku miesiącach wrócił jednak do pracy nad trzecią częścią historii o kosmicznych superbohaterach. Zanim jednak zrealizuje film, musi skończyć "Suicide Squad 2".

Przeczytaj także

To nie jedyny nabytek aktorski w nowym filmie Gunna. W "Suicide Squad" wystąpi też Nathan Fillion. Na razie nie zdradzono, w kogo wcieli się aktor. Wiadomo jednak, że pogłoski o King Sharku były prawdziwe. Głosu człowiekowi rekinowi udzieli komik Steve Agee. To nie jedyna absurdalna postać z komiksów DC, która pojawi się w filmie Gunna. Na dużym ekranie zobaczymy też między innymi Polka-Dot Mana.

Przeczytaj także

"Suicide Squad 2" - kiedy premiera?

Na nowe przygody zreformowanej grupy superłotrów przyjdzie nam jeszcze poczekać. W filmie wystąpią Idris Elba, Margot Robbie, Jai Courtney, Viola Davis, John Cena, David Dastmalchian oraz Daniela Melchior. Data premiery "Suicide Squad 2" została wyznaczona na 6 sierpnia 2021 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: James Gunn wyjawił, czy Batman pojawi się w "The Suicide Squadzie"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.