Taika Waititi wygłupia się na planie filmu „Thor: Ragnarok”

Sergiusz Kurczuk
11.01.2018 15:57
Taika Waititi wygłupia się na planie filmu „Thor: Ragnarok” Fot. Comicbook.com/YouTube

„Thor: Ragnarok” jest jednym z najśmieszniejszych filmów Marvel Studios. Wygląda na to, że na planie zdjęciowym było jeszcze zabawniej niż podczas seansu. 

Film „Thor: Ragnarok” odmienił oblicze patetycznych produkcji o bogu piorunów. Szefowie Marvel Studios postanowili powierzyć pieczę nad 3. częścią o synu Odyna komediowemu aktorowi i reżyserowi, słynącego z filmu „Co robimy w ukryciu”. Taika Waititi był również odpowiedzialny za zabawną krótkometrażówkę „Team Thor”. Niebawem ukaże się domowa edycja „Thor: Ragnarok”. Z tego powodu do sieci trafił jeden z dodatków z płyt DVD i Blu-Ray. Jest nim element, który znajduje się jako bonus na większości tego typu wydań - wpadki z planu zdjęciowego. Jednak ich gwiazdą jest Waititi, który czuje się na planie jak ryba w wodzie, a raczej jak chłopiec w lunaparku.

Już sama parodia intro Marvel Studios w wykonaniu reżysera może wycisnąć łzy śmiechu. Potem jest tylko lepiej. Waititi najwyraźniej znalazł pracę swoich marzeń, bo świetnie się w niej bawi. Oglądając materiał zza kulis znacznie łatwiej wyobrazić sobie, że spora część filmu była improwizowana podczas kręcenia zdjęć. Filmowiec na pewno inspirował swoją ekipę i przede wszystkim obsadę, przy okazji zarażając ich pozytywną energią. Waititi nie jest typem reżysera statycznie siedzącego na swoim krzesełku i pokrzykującego na aktorów przez tubę. Tańczy, skacze i jest go wszędzie pełno.

„Thor: Ragnarok” pojawi się w wersji na Blu-Ray i DVD już 6 marca 2018 roku. Data została zapowiedziana niecały miesiąc po premierze kolejnego filmu Marvel Studios - „Black Panther”. Pod koniec kwietnia 2018 Thor powróci w długo wyczekiwanej produkcji „Avengers: Infinity War”

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.