Taika Waititi wygłupia się na planie filmu „Thor: Ragnarok”

Sergiusz Kurczuk
11.01.2018 15:57
Taika Waititi wygłupia się na planie filmu „Thor: Ragnarok” Fot. Comicbook.com/YouTube

„Thor: Ragnarok” jest jednym z najśmieszniejszych filmów Marvel Studios. Wygląda na to, że na planie zdjęciowym było jeszcze zabawniej niż podczas seansu. 

Film „Thor: Ragnarok” odmienił oblicze patetycznych produkcji o bogu piorunów. Szefowie Marvel Studios postanowili powierzyć pieczę nad 3. częścią o synu Odyna komediowemu aktorowi i reżyserowi, słynącego z filmu „Co robimy w ukryciu”. Taika Waititi był również odpowiedzialny za zabawną krótkometrażówkę „Team Thor”. Niebawem ukaże się domowa edycja „Thor: Ragnarok”. Z tego powodu do sieci trafił jeden z dodatków z płyt DVD i Blu-Ray. Jest nim element, który znajduje się jako bonus na większości tego typu wydań - wpadki z planu zdjęciowego. Jednak ich gwiazdą jest Waititi, który czuje się na planie jak ryba w wodzie, a raczej jak chłopiec w lunaparku.

Już sama parodia intro Marvel Studios w wykonaniu reżysera może wycisnąć łzy śmiechu. Potem jest tylko lepiej. Waititi najwyraźniej znalazł pracę swoich marzeń, bo świetnie się w niej bawi. Oglądając materiał zza kulis znacznie łatwiej wyobrazić sobie, że spora część filmu była improwizowana podczas kręcenia zdjęć. Filmowiec na pewno inspirował swoją ekipę i przede wszystkim obsadę, przy okazji zarażając ich pozytywną energią. Waititi nie jest typem reżysera statycznie siedzącego na swoim krzesełku i pokrzykującego na aktorów przez tubę. Tańczy, skacze i jest go wszędzie pełno.

„Thor: Ragnarok” pojawi się w wersji na Blu-Ray i DVD już 6 marca 2018 roku. Data została zapowiedziana niecały miesiąc po premierze kolejnego filmu Marvel Studios - „Black Panther”. Pod koniec kwietnia 2018 Thor powróci w długo wyczekiwanej produkcji „Avengers: Infinity War”

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.