22.07.2019 13:41

Taika Waititi zakochał się w Mahershali Alim. Jego reakcja na nowego Blade'a jest bezcenna

Marvel Studios zapowiedziało na swoim panelu kilkanaście nadchodzących produkcji, wśród których są m.in. "Thor 4" i nowa część "Doktora Strange'a". Dowiedzieliśmy się też, że powstanie film "Blade" z Mahershalą Alim. 

Taika Waititi zakochał się w Mahershali Alim. Jego reakcja na nowego Blade'a jest bezcenna
foto: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

"Black Widow", "Thor: Love and Thunder", czy "Eternals" to tylko kilka nadchodzących produkcji od Marvel Studios, które powodują, że fani nie mogą się doczekać przyszłości. Wszystkich zaskoczyła jednak końcówka panelu MCU na Comic-Conie w San Diego. Na scenie pojawił się bowiem Mahershala Ali, który zapowiedział, że wystąpi w nowej wersji filmu "Blade". Fani oszaleli, ponieważ obsadzenie dwukrotnego laureata Oscara w roli komiksowego antybohatera wydaje się być strzałem w dziesiątkę.

Taika Waititi zareagował na Mahershalę Alego w roli Blade'a

Podobny zachwyt mogliśmy zobaczyć na twarzy Taiki Waititiego, który kilka minut wcześniej zapowiedział nadchodzącego "Thora: Love and Thunder", w którym to Jane Foster (Natalie Portman) zostanie nową Bogini Piorunów. W sieci pojawiły się zdjęcia z panelu Marvel Studios, na których widzimy absolutnie zachwyconego Waititiego, który patrzył się na Alego niczym dumny chłopak na swoją drugą połówkę. Zobaczcie sami:

Marvel Studios Faza 4
Marvel Studios Faza 4
Przeczytaj także Natalie Portman jako Thor, Mahershala Ali jako Blade i zapowiedź Fantastycznej Czwórki - Marvel na SDCC 2019

A w jaki sposób doszło do stworzenia filmu "Blade"? W wywiadzie z "The Hollywood Reporter" Kevin Feige przyznał, że to Mahershala Ali wyszedł z inicjatywą i sam zadzwonił do Marvel Studios. Wszystko stało się niedługo po tym, jak wygrał swojego drugiego Oscara za "Green Book". Szef Marvel Studios powiedział, że "gdy dzwoni Mahershala, to trzeba odebrać". Następnie panowie się spotkali i aktor sam powiedział, że chce zagrać Blade'a, na co Feige się zgodził.

Niestety, na razie nie wiemy nic więcej na temat produkcji. Nie znamy ani daty premiery filmu, ani nawet nazwiska reżysera lub scenarzysty. Feige potwierdził jednak, że "Blade" z Mahershalą Alim w roli głównej pojawi się w 5. Fazie MCU, co oznacza, że najwcześniej zobaczymy go w 2022 roku.

Zobacz także: The Eternals z bohaterem LGBTQ

Tagi: News Blade Marvel Taika Waititi