16.09.2019 12:42

Taika Waititi zdradził, kto będzie gwiazdą "Thora 4" i opowiedział o "The Suicide Squad"

Niedawno w sieci pojawił się wywiad z nowozelandzkim reżyserem, który obecnie promuje swój film "Jojo Rabbit". Artysta poruszył temat "Thora 4", a także swojego niedawno potwierdzonego występu w "The Suicide Squad".

Taika Waititi
foto: Sipa USA/Sipa USA/East News

Taika Waititi jest obecnie jednym z najbardziej zapracowanych artystów pracujących w Hollywood. Niedługo do kin i na platformę streamingową Disney+ trafią "Jojo Rabbit" i "The Mandalorian", a Nowozelandczyk ma jeszcze w planach film o najgorszej drużynie piłkarskiej na świecie, a także "Thora: Love and Thunder" z Chrisem Hemsworthem i Natalie Portman w rolach głównych. Własnie na temat tej ostatniej produkcji reżyser opowiedział w wywiadzie z MTV News.

Taika Waititi o tym, kto będzie gwiazdą Thora 4

Utalentowany reżyser/aktor zdradził, że ma gotowe już 7 stron scenariusza 4. solowej odsłony przygód Boga Piorunów. Potwierdził również, że gwiazdą filmu będzie Chris Hemsworth - Thor jest jego bohaterem i postacią tytułową, więc Natalie Portman będzie musiała zadowolić się rolą drugoplanową (trochę jak Hulk w "Thorze: Ragnarok"):

"

Jestem obecnie na 7. stronie scenariusza (...). To film Chrisa. To film o Thorze. On jest Thorem, a to film o Thorze. Ona w nim jest, ale to film o Thorze. "

Taika Waititi i Natalie Portman
Taika Waititi i Natalie Portman
Przeczytaj także W "Thor: Love and Thunder" pojawi się dwójka Thorów. Waititi potwierdził informację

Reżyser został również zapytany o jego niedawno potwierdzony udział w "The Suicide Squad" Jamesa Gunna. Waititi wystąpi w nieznanej roli. Dziennikarz MTV News chciał się dowiedzieć, czy Marvel wiedział o tym, że Nowozelandczyk wystąpi w filmie "przeciwnego" uniwersum, na co Waititi odpowiedział prostym:

"

Do tej pory o tym nie wiedzieli, koleżko. Ale nie wiem. Nie mam pojęcia, o co chodzi w tym filmie. Nie wiem na ten temat nic. "

Cóż, my za to wiemy, że do kin niedługo trafi wspomniany "Jojo Rabbit", w którym Waititi gra Adolfa Hitlera, a w listopadzie zadebiutuje serial "The Mandalorian". Waititi jest jednym z reżyserów, którzy pracowali nad 1. sezonem produkcji. "Thor: Love and Thunder" zadebiutuje w kinach w listopadzie 2021 roku.

Zobacz także: Kto zagra w sequelu "Legionu Samobójców"? Znamy pełną obsadę

Tagi: News Suicide Squad Thor Marvel Taika Waititi