Taika Waititi zdradził prawdziwe imię Baby Yody. Nie jest to Dzieciak
07.01.2020 10:46
Taika Waititi zdradził prawdziwe imię Baby Yody. Nie jest to Dzieciak Fot. kadr z serialu "The Mandalorian"/Disney

Taika Waititi był reżyserem finałowego odcinka "The Mandalorian", a także użyczył głosu robotowi IG-11, który w trakcie serialu z łowcy zamienia się w opiekuna. Twórca zabrał również głos w sprawie przesłodkiego Baby Yody. 

Pierwszy sezon "The Mandalorian" dobiegł końca w 2019 roku, a już teraz potwierdzono, że druga seria nadejdzie jesienią 2020 roku. Nikogo nie powinno to dziwić - produkcja okazała się być ogromnym sukcesem, a jeden z głównych bohaterów stał się fenomenem końcówki 2019 roku. Mowa oczywiście o Baby Yodzie, który zapanował nad internetem na przełomie lat 2019/2020. 

The Mandalorian - znamy prawdziwe imię Baby Yody?

Wciąż o małym stworku wiemy jednak niewiele. Nie znamy nazwy jego rasy, jego prawdziwego imienia, ani też okoliczności jego narodzin/powstania. Baby Yoda jest w serialu nazywany po prostu "Dzieciakiem", ale finał pierwszego sezonu "The Mandalorian" sugeruje, że być może w przyszłości dowiemy się o nim więcej. 

Szczegóły na temat postaci chętnie zdradził jednak Taika Waititi, który jest jednym z współtwórców serialu, a także wciela się w droida IG-11. Niedawno wraz z Jonem Favreau potwierdzili, że wiedzą, jak bohater się naprawdę nazywa. Nowozelandczyk nie byłby jednak sobą, gdyby nie przekształcił całej sytuacji w jeden wielki żarcik.

Przeczytaj także

Strona Fandom na Twitterze podzieliła się niusem na temat zielonego bohatera "The Mandalorian" i zachęciła swoich użytkowników do zgadywania jego imienia. Do zabawy włączył się również Taika Waititi, który w typowy dla siebie sposób stwierdził, że Baby Yoda tak naprawdę nazywa się Nigel.

Waititi stwierdził w wywiadzie z Kylem Buchananem, że zna imię Dzieciaka, ale nie zdradzi go, dopóki nie zrobi tego twórca serialu, Jon Favreau. Prawda jest taka, że prawdopodobnie poznamy je dopiero w drugim sezonie "The Mandalorian". Ten, jak wspomnieliśmy, pojawi się na Disney+ jesienią 2020 roku.

Zobacz także: "The Madalorian": brak gadżetów z Baby Yodą przyniósł Disneyowi spore straty. O jakich kwotach mowa?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.