28.06.2017 12:45

Tajemniczy kult i narodziny demona w zwiastunie horroru „The Heretics”

Film prawdopodobnie nie zjawi się w polskich kinach, ale być może i tak uda mu się zaciekawić fanów ekranowej grozy. Zwłaszcza, gdy lubią oni horrory okultystyczne.

Tajemniczy kult i narodziny demona w zwiastunie horroru „The Heretics”
foto: kadr z wideo

Chad Archibald nie jest twórcą tak rozpoznawalnym, jak ot choćby James Wan czy Mike Flanagan, ale swoje w gatunku kina grozy już zrobił. Swoim nazwiskiem podpisał m.in. „Bite” czy „The Drownsman”, a także garść innych „straszaków”. Zaprezentowano zwiastun jego nowego dokonania zatytułowanego „The Heretics”.

Pewien kult porwał młodą dziewczynę, a jego członkowie poświęcili samych siebie w świetle księżyca. Następnego ranka dziewczyna budzi się pokryta w zakrzepniętej krwi i otoczeniu zwłok. Jest bezpieczna - tak przynajmniej myśli.

Po pięciu latach księżyc znów zaświeci tym samym światłem, a dziewczyna zostaje raz jeszcze porwana przez członków kultu, którzy pozostali przy życiu. Zostaje zamknięta w domku w lesie, gdzie odkrywa, że przez cały ten czas dojrzewał w niej demon. Przed świtem ma się narodzić.

Zobaczcie zwiastun „The Heretics”, w którym wystąpili m.in. Ry Barrett, Nina Kiri oraz Jorja Cadence:

Dostępny jest także plakat zapowiadający obraz Chada Archibalda:

TheHeretics_POSTER

Spodobała Wam się muzyka w zwiastunie? Jej kompozytorem jest Steph Copeland, zaś za wokale odpowiada Tara Watts. O współpracy z twórczynią muzyki opowiedział reżyser filmu Chad Archibald:

"

Praca Steph poprowadziła fanów po naszych filmów. Drzemiąca w niej pasja i poświęcenie się sztuce rozsadza nasze umysły. Jest prawdziwą artystką i integralną częścią sukcesu naszych filmów. "

Posłuchajcie utworu „Closer To The Fire”:

Wciąż nie jest znana data premiery „The Heretics”. Film pojawi się w repertuarze różnych festiwali filmowych.

Jak Ci się podoba zwiastun „The Heretics”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny