16.07.2019 10:14

Tajni agenci kontra Rasputin. Zobacz pierwszy zwiastun prequela serii "Kingsman"

Studio 20th Century FOX zaprezentowało pierwszą zapowiedź filmu "The King's Man", który pokazuje genezę tajnej organizacji znanej z serii "Kingsman".

The King's Man
foto: kadr z filmu The King's Man

Do tej pory fani filmów z serii "Kingsman" oglądali przygody Eggsy'ego (Taron Egerton). Widzowie mogli oglądać dwie części produkcji. Wielkimi krokami nadchodzi spin-off, który rozegra się w przeszłości i ukaże początki tajnej brytyjskiej organizacji. W sieci ukazał się pierwszy zwiastun prequela cyklu, zatytułowanego po prostu "The King's Man". Jak prezentuje się najnowszy film Matthew Vaughna?

"The King's Man" - pierwszy zwiastun prequela "Kingsman"

W filmie z 2017 roku "Kingsman: Złoty krąg" twórcy znacznie poszerzyli świat zaprezentowany 3 lata wcześniej w produkcji "Kingsman: Tajne służby". W "The King's Man" będziemy mieli okazje ponownie poznać od podszewki tytułową organizację szpiegowską. Widzowie cofną się jednak w czasie do okresu I wojny światowej i staną między innymi oko w oko z samym Rasputinem.

W sieci pojawił się też plakat do filmu.

The King's Man

Zaprezentowano też opis fabuły.

"

Kiedy grupa najgorszych tyranów i głów organizacji przestępczych w historii knuje spisek, wywołujący wojnę, która ma zabić miliony ludzi, jeden człowiek musi stanąć do wyścigu z czasem i pokonać złoczyńców. Poznajcie genezę pierwszej na świecie niezależnej agencji wywiadowczej w filmie "The King's Man". "

Cała seria została oparta na komiksach Marka Millara i Dave'a Gibbonsa.

Taron Egerton
Taron Egerton
Przeczytaj także Taron Egerton potwierdził, że "Kingsman 3" będzie ostatnim filmem w serii

"The King's Man" - kiedy premiera filmu?

W filmie Vaughna ze scenariuszem reżysera i Jane Goldman oraz Karla Gajduseka wystąpią Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Rhys Ifans, Matthew Goode, Tom Hollander, Harris Dickinson, Daniel Brühl oraz Djimon Hounsou i Charles Dance. "The King's Man" trafi do kin 14 lutego 2020 roku.

Zobacz też: Powstanie film „Kingsman 3”. Poznaliśmy również datę premiery produkcji

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Kingsman