Tak będzie wyglądać Chewbacca w filmie „Han Solo”

Sergiusz Kurczuk
18.07.2017 15:14
Tak będzie wyglądać Chewbacca w filmie „Han Solo” Fot. kadr z filmu

Ron Howard, nowy reżyser filmu o przygodach Hana Solo, pochwalił się fotką z planu zdjęciowego. Oprócz ekipy filmowej przy pracy, widzimy na nim, jak będzie wyglądał młody Wookie.

Niedawno nowym reżyserem filmu „Han Solo” został Ron Howard. Reżyser postanowił udowodnić fanom Gwiezdnych Wojen, że wszystko jest pod kontrolą. Z tej okazji na Twitterze filmowca pojawiło się zdjęcie z planu. I to nie byle jakie. Do tej pory fotki na fotkach zza kulis nie pojawiali się bohaterowie filmu. Tym razem jest inaczej. Po raz pierwszy możemy przyjrzeć się jednej z kluczowych postaci w historii Hana Solo - jego towarzyszowi Chewbacce.

Na zdjęciu widzimy ekipę filmową sprawdzającą ostatnie ujęcie. Na drugim planie stoi młody Chewie. Nie jest tak potężny, jak Wookie dobrze znany z oryginalnej trylogii, czy filmu „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”. Ale nic dziwnego, w końcu „Han Solo” będzie opowiadał o młodości kosmicznego awanturnika. Na zdjęciu możemy też zobaczyć fragment tego, co właśnie zarejestrowała kamera. Jeśli się przyjrzymy, możemy zobaczyć, że Chewbacca z kimś się przytula, a nawet całuje. Prawdopodobnie to żona Wookiego Mallatobuck.

Mallatobuck pojawiła się w filmie telewizyjnym „The Star Wars Holiday Special” z 1978 roku. Wcieliła się w nią aktorka Mickey Morton. Produkcja nie została zbyt dobrze przyjęta przez fanów. Miejmy nadzieję, że z filmem „Han Solo” będzie inaczej.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.