18.07.2017 15:14

Tak będzie wyglądać Chewbacca w filmie „Han Solo”

Ron Howard, nowy reżyser filmu o przygodach Hana Solo, pochwalił się fotką z planu zdjęciowego. Oprócz ekipy filmowej przy pracy, widzimy na nim, jak będzie wyglądał młody Wookie.

Tak będzie wyglądać Chewbacca w filmie „Han Solo”
foto: kadr z filmu

Niedawno nowym reżyserem filmu „Han Solo” został Ron Howard. Reżyser postanowił udowodnić fanom Gwiezdnych Wojen, że wszystko jest pod kontrolą. Z tej okazji na Twitterze filmowca pojawiło się zdjęcie z planu. I to nie byle jakie. Do tej pory fotki na fotkach zza kulis nie pojawiali się bohaterowie filmu. Tym razem jest inaczej. Po raz pierwszy możemy przyjrzeć się jednej z kluczowych postaci w historii Hana Solo - jego towarzyszowi Chewbacce.

Na zdjęciu widzimy ekipę filmową sprawdzającą ostatnie ujęcie. Na drugim planie stoi młody Chewie. Nie jest tak potężny, jak Wookie dobrze znany z oryginalnej trylogii, czy filmu „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”. Ale nic dziwnego, w końcu „Han Solo” będzie opowiadał o młodości kosmicznego awanturnika. Na zdjęciu możemy też zobaczyć fragment tego, co właśnie zarejestrowała kamera. Jeśli się przyjrzymy, możemy zobaczyć, że Chewbacca z kimś się przytula, a nawet całuje. Prawdopodobnie to żona Wookiego Mallatobuck.

Mallatobuck pojawiła się w filmie telewizyjnym „The Star Wars Holiday Special” z 1978 roku. Wcieliła się w nią aktorka Mickey Morton. Produkcja nie została zbyt dobrze przyjęta przez fanów. Miejmy nadzieję, że z filmem „Han Solo” będzie inaczej.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Star Wars