28.07.2017 12:33

Tampon jako przynęta na zombie w horrorze „It Stains the Sands Red”

Horrory z żywymi trupami zaoferowały już wiele dziwnych rozwiązań fabularnych, ale jak widać nowych pomysłów nie brakuje.

Tampon jako przynęta na zombie w horrorze „It Stains the Sands Red”
foto: kadr z filmu

Zanim nastąpi premiera 8. sezonu serialu „The Walking Dead” (23.10.2017) fani horrorów z zombie mogą umilić sobie czas oczekiwania za sprawą filmu pt: „It Stains the Sands Red”. Opowiada historię Molly, która w wyniku różnych wydarzeń trafia na pustynię, a za jej śladem podąża żywy trup. Nie dość, że nie będzie jej łatwo pozbyć się natrętnego stwora, to sytuacja stanie się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy dziewczyna zda sobie sprawę, że w przeciwieństwie do niej, zombie nie posiada fizycznej potrzeby zatrzymywania się i odpoczynku. Wytwórnia Dark Sky Films opublikowała fragment z produkcji, gdzie uwięziona kobieta próbuje pozbyć się wygłodniałego trupa za pomocą… swojego tamponu.

Już w tym fragmencie widać, że raczej nie będziemy mieli do czynienia ze szczególnie poważną pozycją, ale trzeba oddać, że zdjęcia wyglądają obiecująco, co bez wątpienia jest dobrą zachętą. Reżyserem filmu jest Colin Minihan, który napisał również scenariusz wraz ze swoim stałym współpracownikiem Stuartem Ortizem. Panowie mają na koncie dwie części horroru „Grave Encounters” oraz dość intrygujące science fiction „Extraterrestrial”. W filmie występują Brittany Allen („Piła: Dziedzictwo”), Juan Riedinger („Narcos”), Merwin Mondesir („Grave Encounters”), Kristopher Higgins (“Wyścig z czasem”), Michael Filipowich („Niebezpieczny umysł”) oraz Andrew Supanz („Cena życia”). Premiera filmu odbyła się 28 lipca 2017 roku.

Patrząc na klip „It Stains the Sands Red” kto wie, czy film nie wpisze się w rosnącą listę przedziwnych tytułów, o których pisaliśmy wcześniej. Był już morderca w masce kaczki, Adolf Hitler ujeżdżający T. Rexa, ksiądz zmieniający się w dinozaura, olbrzymie mrówki, krwiożerczy Gremlin, zabójcze pszczoły, zombie na Ibizie, Rekin wychodzący z toalety oraz ubrani w pieluszki mężczyźni. Nie da się ukryć, że nastał sezon na absurdalne pomysły fabularne.

Kamil Dachnij
Tagi: News It Stains the Sands Red