Taron Egerton i Scarlett Johansson wystąpią w absurdalnym "Little Shop of Horrors"? Pojawiły się przecieki

31.01.2020 14:46
Taron Egerton i Scarlett Johansson wystąpią w absurdalnym "Little Shop of Horrors"? Pojawiły się przecieki Fot. Invision/Invision/East News

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, w odświeżonej wersji "Little Shop of Horrors" mamy szansę zobaczyć gwiazdy "Rocketmana" i "Avengers".

Remake "Little Shop of Horrors" zapowiedziany został już w 2016 roku. Wygląda na to, że przygotowania do jego realizacji w końcu ruszyły, a twórcy rozpoczęli kompletowanie obsady. Full Circle Cinema donosi, że do głównej roli rozważany jest angaż gwiazdora filmu "Rocketman" - Tarona Egertona.

Taron Egerton i Scarlett Johansson w remake'u "Little Shop of Horrors"?

Pogłoskę potwierdził Jeff Sneider z portalu Deadline. Co więcej, dodał on, że propozycję roli Audrey otrzymała sama Czarna Wdowa, czyli Scarlett Johansson. Do Audrey II przymierzany jest z kolei Billy Porter.

"Little Shop of Horrors" zadebiutował w formie broadwayowskiego musicalu. W późniejszych latach został dwukrotnie przeniesiony na ekran - w 1960 roku jako "Sklepik z horrorami" oraz w roku 1986, przez Franka Oza, jako "Krwiożercza roślina". Za najnowszą wersję absurdalnego horroru komediowego odpowiedzą Greg Berlanti jako reżyser i Matthew Robinson jako scenarzysta.

Zobacz też: Top 21 - najbardziej absurdalne horrory w dziejach

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.