28.09.2018 10:45

Taron Egerton jako Elton John na pierwszym zdjęciu z filmu „Rocketman”

Twórcy filmu „Rocketman” zaprezentowali pierwsze zdjęcie przedstawiające Tarona Egertona jako młodego Eltona Johna. 

Taron Egerton jako Elton John na pierwszym zdjęciu z filmu „Rocketman”
foto: PA Wire/PA Images/EAST NEWS

W roku 2019 fani Eltona Johna będą mieli powód do radości. Nie tylko z powodu występu muzyka w Polsce, ale również dzięki filmowi biograficznemu „Rocketman” w reżyserii Dextera Fletchera. W głównej roli zobaczymy gwiazdę serii „Kingsman” i nadchodzącej adaptacji Robin HoodaTarona Egertona. W filmie zobaczymy część życiorysu brytyjskiego muzyka. Ważnym wątkiem będzie również wieloletnia współpraca Eltona Johna z Berniem Taupinem, w którego wcieli się Jamie Bell. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie Egertona w głównej roli. 

„Rocketman” - Taron Egerton jako Elton John

Młody aktor pracował wcześniej z Fletcherem przy innej biografii - „Eddie zwany Orłem”. Jak Egerton prezentuje się jako Elton John?

Rocketman

Trzeba przyznać, że podobieństwo jest uderzające. Film „Rocketman” skupi się na rozwoju kariery Johna. Zobaczymy jego początki w branży muzycznej i drogę, którą przeszedł, zanim stał się jedną z największych gwiazd brytyjskiej muzyki rozrywkowej. Produkcja rozpocznie się od czasów, w których młody Elton John pobierał naukę w Królewskiej Akademii Muzycznej. Zdjęcie jest zapowiedzią zbliżającego się zwiastuna filmu, który trafi do sieci już 1 października 2018 roku. 

„Rocketman” - kiedy premiera?

Producentem „Rocketmana” jest Matthew Vaughn, który wyreżyserował serię „Kingsman”. W pozostałych rolach wystąpią między innymi Bryce Dallas HowardRichard Madden i Steven Mackintosh. Światowa premiera filmu została zaplanowana na 16 maja 2019 roku. „Rocketman” trafi do polskich kin dopiero 28 czerwca 2019 roku. To nie pierwsza biografia słynnego muzyka w reżyserii Fletchera, którą niebawem będzie nam dane zobaczyć. 2 listopada 2018 roku pojawi się film „Bohemian Rhapsody”

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Elton John Rocketman