Taron Egerton potwierdził, że "Kingsman 3" będzie ostatnim filmem w serii

01.07.2019 10:54
Taron Egerton potwierdził, że "Kingsman 3" będzie ostatnim filmem w serii Fot. DON EMMERT/AFP/East News

Aktor zdobył sporą popularność dzięki roli Eggsy'ego w filmie "Kingsman", gdzie wystąpił u boku m.in. Colina Firtha, Samuela L. Jacksona, czy Michaela Caine'a. Niestety, Egerton zapowiedział koniec całej serii.

Gwiazdor "Kingsmana" i "Rocketmana" oczekuje, że prace nad nowym filmem o agentach tajnych Sił Specjalnych mają ruszyć w 2020 roku. Taron Egerton przyznał również publiczności na ACE Comic Con w Seattle, że będzie to definitywnie ostatni film opowiadający o Eggsym i Harrym. Aktor potwierdził również, że nadchodzący prequel "King's Man" będzie rozgrywał się ponad 100 lat wcześniej i on w nim nie wystąpi.

Kingsman - 3. część będzie ostatnia

Egerton przyznał, że to właśnie ten prequel będzie kolejną produkcją z serii, która ujrzy światło dzienne:

Więc na pewno mamy nadchodzący film "King’s Man", który jest prequelem dziejącym się jakieś 100 lat temu i mnie w nim nie będzie. Ale wiem o nim co nieco i wiem, że ma wspaniałą obsadę i niesamowitą historię. A potem, myślę... Myślę, że potem skończymy ostatni rozdział Harry'ego i Eggsy'ego. Zdjęcia zaczniemy prawdopodobnie w przyszłym roku.

Przeczytaj także

Aktor przyznał w wielu wywiadach, że cieszy się z powrotu do serii filmów akcji. Egerton stwierdził bowiem, że występ jako Elton John w "Rocketmanie" był nieco wyczerpujący emocjonalnie. Do sprawy odniósł się reżyser wszystkich trzech filmów z serii "Kingsman", czyli Matthew Vaughn, który w rozmowie z Empire stwierdził, że to dość zabawne:

"King's Man" został przesunięty na luty 2020 roku, więc jak tylko skończymy z tym, to wracamy... Wiecie co jest śmieszne? To, że Taron chce znowu zagrać Eggsy'ego, bo to jest mniej wyczerpujące emocjonalnie, niż wcielanie się w Eltona Johna.  

Prequel "King's Man" trafi do kin 14 lutego 2020 roku. Na razie data premiery 3. odsłony serii "Kingsman" pozostaje nieznana.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.