Taron Egerton potwierdził, że nie wystąpi w kolejnym filmie z serii "Kingsman"

Kamil Kacperski
08.11.2018 12:11
Taron Egerton potwierdził, że nie wystąpi w kolejnym filmie z serii "Kingsman" Fot. kadr z filmu

Aktor obecnie jeździ po świecie i promuje swoją nadchodzącą produkcję "Robin Hood". W jednym z wywiadów udzielonych podczas promo-touru wyjawił, że na pewno nie pojawi się w kolejnym filmie "Kingsman". 

Pierwsze dwa filmy z serii "Kingsman" skupiały się na przygodach młodego super-szpiega o pseudonimie Eggsy. Właśnie w tej roli występował Taron Egerton, dla którego produkcja Matthew Vaughna była wręcz kluczem do sławy. Dzięki niej, aktor dostał propozycje występów w takich filmach jak "Robin Hood", czy nadchodzący "Rocketman", który będzie biografią samego Eltona Johna.

W wywiadzie udzielonym Yahoo UK w ramach promocji filmu "Robin Hood", Egerton potwierdził, że nie pojawi się w kolejnej produkcji z serii "Kingsman". Aktor nie był pewien, czy może się wypowiedzieć na ten temat, ale postanowił rozwiać plotki raz na zawsze:

Nie wiem czy to dla was gorący news i wydaje mi się, że mogę o tym mówić, ale nie wystąpię w następnym filmie z serii "Kingsman". 

Kto wystąpi w prequelu Kingsman 3?

Na szczęście aktor wyjawił, że jego przygoda z serią się jeszcze nie skończyła, ponieważ następny film Matthew Vaughna ma być prequelem serii:

To nie oznacza, że już nigdy nie zagram w "Kingsmanie". Kilka dni temu widziałem się w Matthew Vaughnem i wciąż razem pracujemy. Tylko nie będę mu towarzyszył na jego następnej wycieczce do tego świata.

Nowa produkcja, w której nie zobaczymy Eggsy'ego, ma być rzekomo osadzona w czasach I Wojny Światowej i skupi się na pokazaniu początków organizacji Kingsman, do której należy bohater Egertona. Jeden z bohaterów ma być grany przez Ralpha Finnesa, a w prequelu raczej nie pojawią się zatem żadne postaci, które poznaliśmy w dwóch dotychczasowych filmach "Kingsman". W produkcji pojawi się Rasputin, którego ma rzekomo zagrać Brad Pitt.

Kiedy premiera nowego filmu Kingsman?

We wrześniu 2018 roku dowiedzieliśmy się że "niezatytułowany film Kingsman" ma trafić do kin 8 listopada 2019 roku. Teraz wiemy, że nie będzie to kontynuacja przygód Eggsy'ego i spółki, ale prequel, który kilka miesięcy wcześniej zapowiedział Vaughn. Tarona Egertona zobaczymy na ekranach kin już 29 listopada 2018 roku w filmie "Robin Hood". Natomiast 28 czerwca 2019 roku do kin trafi biografia Eltona Johna pt. "Rocketman", w której aktor wcieli się w tytułowego muzyka.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.